Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menyi idős volt a gyermeked...

Menyi idős volt a gyermeked mikor először vitted állat kertbe?

Figyelt kérdés
tetszett neki? Érdekelte?
2015. ápr. 8. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 éve kora előtt 2 hónappal. Nagyon nem érdekelte😊. Jobban tetszettek neki a léocsők, mint az állatok.
2015. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1 éves volt. Nyilván nem nagyon érdekelte még, de jó levegőn volt, mi meg jól elnézelődtünk. Most 3 éves lesz, már érdekli egy darabig, de hosszú ideig még most sem köti le.
2015. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sandrachnologic ***** válasza:

1 évesen eloszor. Nem erdkeelte, de a levegő jo volt es jot ia aludt.

1,5 évesen vadaspark, na az mar jobban tetszett neki akkor.

2 évesen kis maganallatkert szinten.

3 évesen vittük a fovatosiba, akkor az mar nagyon nagy élmény volt.

3,5 évesen vadaspark, allatsimogatok, medvepark, mindet imádta.

2015. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

15 hónaposan. Egyáltalán nem érdekelte.

:)

2015. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi 11 hósan voltunk elöször, és érdekelte valamennyire.

Ült a babakocsiban, és voltak álaltok amik nagyon mozogatk(pl pelikánok) amiken nevetett. A majmok ugrálása is nagyon tetszett neki.

Mi nézelödtünk, és egy jót kirándultunk.


Tavaly a 2 éves kisebbik lányom már nagyon érdekelte, rohangált állttól állatig.


Szerintem nem azért kell állatkertbe menni, hogy az a gyereket lekösse, hanem azért, hogy mindenki jólérezze magát.

Nekem nagyobbélmény egy állatkert mint csak egy sima parkban sétálni. Egy kis kikapcsolódás mindenkinek.

Habár én 6 hós mozesben fekvö és alvó gyerekkel is kimentem volna.

2015. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

pont ezért kérdeztem utolsó!

minket érdekelne és szerintem talán valamennyire őt is.

köszönöm a válaszokat

2015. ápr. 8. 19:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi most készülünk 11 hónapossal.

Egyrészt kimozdulós program, másrészt lejár a SZÉP kártyámon az összeg egy része, muszáj elkölteni.

Amúgy kutyákat, macskákat rettentően figyeli, a kutyák ugatását is próbálja utánozni (láthatóan abban a reményben, hogy ezzel felkelti a kutya figyelmét) - hátha 1-2 mozgékonyabb állat ott is érdekelni fogja.

2015. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Másfél évessel voltunk. Vettünk zoo csemegét és etette a zsiráfokat az nagyon tetszett neki. Ill. a játszótér részén is jól elvolt. Kedvenc állatai is érdekelték, macikat nézte soká.

Leopárdnál meg állt az üvegnél és a leopárd nagyon rámozdult:)

2015. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Győrbe szeretném vinni , most lett 1 éves márciusba és májusba szeretnénk menni.

itthon a cicàkat, kutyákat és a csirkéket szereti simogat ,utanuk megy tetszik neki ,ezért gondoltam h esetleg jó családi program lenne.

2015. ápr. 8. 21:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Kb. másfél évesen. Tetszett neki az biztos, de hogy most 5 évesen nem emlékszik rá, az tuti:)

Győri Állatkertben mi is voltunk, akkor volt a fiam 3 éves, a lányom 2 éves. Na, a fiam félt az állatoktól, kivéve a majmoktól. Érdekes mód az nagyon tetszett neki, de minden más állatot félt megnézni. A 2 éves lányom nagyon bátor volt, neki minden állat tetszett. Bár szerintem erre sem emlékeznek már:)

Most nyáron tervezzük a budapesti állatkertet, 5 és 4 évesen talán már jobban van értelme.

Persze nem mondom, hogy pénzkidobás, szülőknek is egy élmény:)

Először a veszprémiben voltunk, majd a győriben. Idén remélem eljutunk a pestibe is:) Ha már nincs Vidámpark:(

2015. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!