Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok ezt a nevet a gyereket...

Adnátok ezt a nevet a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Ha fiú: Vilmos

Ha lány: Lenke

Kifejezetten jól hangzanak a vezetéknévvel. :) Manapság nem nagyon találkozni ezekkel a nevekkel gyerekek körében, pedig amúgy közismert nevek.



2015. ápr. 9. 19:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
45%

Mindkettö rendben van, bar egyik baratnöm, akit igy hivnak, azt mondta, hogy ezzel a nevvel az atlagosnal nagyobb csufolodasnak tehetö ki a gyerek.


En nem adnam a gyerekeimnek, mert masfajta, kisse gyakoribb, mai fiatalok köreben atlagosabb nevek tetszenek (pl. Adam, Nora), de nincs velük baj.

2015. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem add nyugodtan és büszkén. Lenkét lehet Lencsinek becézni, sztem nagyon cuki, felnőttként a Lenke szép. Lenke nénik: Anna néni is akad bőven.... Vili aranyos, felnőttként Vilmos férfias. És valóban: mindkettő közismert, nem vmi ujonnan kitalált idétlen divatnév, és nem is a szokásos top 20as tucatnevek egyike.
2015. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
57%
A hugom is Lenke szóval azt biztos :) Alapból nagyon szép név... A Vilmos is jó, csak azon gondolkodjatok, hogy fogjátok becézni :)
2015. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Előtő vagyok. 21-es Szerintem a Lenkét nem igen lehet csúfolni, de ha igen elmúlik egy idő után. Én például Csenge vagyok azt is lehet csúfolni, de mikor elkezdték, abba is hagyták, mert látták, hogy nem érdekel. Ez személyes tapasztalat, nem biztos, hogy mindenkivel ez van, csak azért mondom, hogy ezt ki lehet védeni. Ezen már ne múljon :)
2015. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
40%
Én a Lenke helyett a Lenka vagy a Léna nevet adnám a gyerekemnek. A Vilmost nem adnám.
2015. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
48%
Én egyiket sem adnám, nem tetszenek. A Vilmos név túl komoly egy kisfiúnak, még Viliként becézve sem tetszik. A Lenke pedig divatjamúlt, öreges. Szerintem egyáltalán nem szép, de persze ez csak egy vélemény a sok közül.
2015. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
64%
Na latom jol le lettek pontozva akiknek nem tetszenek ezek a nevek. Nem ertem akkor miert kérik ki más véleményét.
2015. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
67%
A Lenkét semmiképp nem adnám, a csúfolódások miatt (idétLenke, hitetLenke, stb.). A Vilmos viszont nagyon tetszik.:)
2015. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Én senki nem pontoztam. Ha véleményt kérek egy kérdésben, akkor természetes, hogy egyik válasz sem ér kevesebbet a másiknál!! Nem tudom, miért kell lepontozni a válaszadókat.
2015. ápr. 12. 17:27
 30/30 anonim ***** válasza:
gondolj arra is, hogy a gyerekek szokták egymást csúfolni is. nagyon jó fogást találnak a nevekben is.
2015. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!