Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy mostanában sokkal több a fiú, mint a lány? Nektek fiatok vagy lányotok van?

Figyelt kérdés
Ismerettségi körben, családban melyikből van több?
2015. ápr. 13. 21:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem fiam van (igaz, ő már hét éves, de akkor is sok fiú született), vele együtt négyen voltak anno egy kórteremben a szülészeten, mind a négyen fiúk voltak. Egyébként az osztályukban is sokkal több a fiú, mint a lány, 28-an vannak, és ebből csak 9 lány van, jövőre átviszem másik suliba, az ottani leendő osztályában szintén 28-an vannak, és 8 lány van jelenleg.

Ja, a munkahelyemen az elmúlt egy évben hét baba született, közülük összesen egy lett csak lány.


Mi most szeretnénk tesót (és nagyon bízom benne, hogy most végre sikerült), talán majd most sikerül növelni a munkahelyi bébik között a csajok arányát :D Vagy nem :D

2015. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elnézést, nem hét baba, hanem tíz, az apukákat elfelejtettem beleszámolni, és most elsőre csak azokat pörgettem végig, akik mostanában mentek gyed-re, de van még két apukánk is, náluk összesen három fiú született (az egyiküknél ikrek). De ha az egy év fölöttieket is beleszámolom, akkor még két fiú, mint nagytesó is szerepel a listán (három év alattiak), úgyhogy az már 12 fiú, és nulla lány, akik az elmúlt három évben születtek.
2015. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2,5 éves fiam és egy 6 hós lányom van.

A 2 barátnőmnek 2 éves és 5 hónapos fiaik.

De a tágabb ismerettségi körömben a lányok többen vannak.

2015. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A környékünkön tavalyig szinte csak fiúk születtek, de olyan szinten, hogy például az egész településen 8 baba született 2013-ban, mind kisfiú. Az előző évek statisztikája is hasonló volt, 1, max 2 kislány jutott 6-7-8 kisfiúra. Tavaly "fordult meg" valami, hirtelen sok lett a lány, és csak 1-2 fiú született.

Idén olyan egyensúlyban van eddig, én az elsőt várom most, kislány lesz, eddig akikről tudok, hogy idén szültek, vagy fognak szülni, nagyjából fele-fele arányban vannak.

2015. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!