Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy 16 éves fiam, aki...

Mangócska kérdése:

Van egy 16 éves fiam, aki mostanában jóba van egy lánnyal. A lány 15 éves még nem volt nálunk, de most a fiam azt szeretné, hogy itt aludjon a lány vele egy ágyban. én nemet mondtam rá. Szerintetek helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 16:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Itt jelentkeznek a matriarchális társadalom hátrányai, amikor az ember a férfivá válás "jogát" elveszti. Ebben a korban már csak abban bízhatsz, hogy megtanítottad neki hogy húzzon gumit. Még valamit gyorsan: Meg fogja tenni. Ha nem nálatok, akkor a lánynál, vagy kocsiban vagy a Gellért-hegyen (régi szép idők :D) de le fog vele feküdni ha le akar.
2015. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
Igen. Én személy szerint nem asszisztálnék egy 15 éves lány szexuális életéhez azzal, hogy helyet biztosítok neki. Ha már 16 lenne, jöhetne. De ha nem szedne gyógyszert, csak óvszerrel védekeznének, háát, azért éreztetném vele, hogy így nem szívesen látom.
2015. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem, rendkívül jól tetted. 18 éves koráig rá se nézzen egy lányra sem a büdös kölök. Majd házasság után!
2015. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Azért egy fiú szerintem nyugodtan szexelhet már 15 évesen is. Csak a leányzó kora az aggasztó.
2015. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Éljen a kettős mérce...

Kérdező, ha szexelni akarnak fognak, efelől kétséged se legyen.

2015. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenkor örülök hogy anyám gyerekkoromban lelépett a p_csába, és nyugodt, békés életem volt :D :D
2015. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%

Most miért? Egy lány mindig érzékenyebb, befolyásolhatóbb, legyen már azért min. 16. Akkor már talán nem annyira gyerek. Sok országban 16 a korhatár, azalatt büntetik is elvileg. Ha a lány elmegy a rendőrségre, és kiderül, hogy szexeltek vele, akkor büntetnék a másikat, így értendő. Nem 14, meg 12 a korhatár, mint itthon.

Meg ahogy idősebb lesz egy kamasz, annál több lesz az esze is.

2015. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Az miért van, hogy kb kétszer annyi ember értékelte a valaszokat, mint amennyi ténylegesen válaszolt? :D Ma troll nap van, egyes hozzászóló voltam. :D
2015. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
ne tiltsd el csak szabj határokat. Én 16 éves lány vagyok a barátom 18 lesz áprilisba tiltanak minket egymástól a szexet se engedik a szülei se azt hogy együtt aludjunk... Igy is szexelünk. Édesanyám szerencsére engedi mert nem akarja hogy a suli wc -jébe szexeljek. Inkább mond meg hogy néha jöjjön át a lány hagy ismerd meg és utána együtt aludhatnak .jobban jársz. Remélem a legjobban döntesz ami a fiad javára vállik
2015. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem 16 évesen inkább legyen már mindegy neked, hogy a 16 éves fiad mit csinál. Vagyis úgy értem semmi rosszat nem tesz, csupán egy csajjal szeretne aludni, mint minden kortársa. Ha szexelni akarnak, akkor szexelni fognak mindenképp, vegyél neki gumit inkább és ismerkedj meg a fiad barátnőjével, ha már úgyis átmegy hozzátok.
2015. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!