Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez még lehet szülés utáni...

Piroska és a farkas kérdése:

Ez még lehet szülés utáni hormonális " visszarendeződés"?

Figyelt kérdés
Tehát : 1 éve szültem. 7 honap után jött meg először, majd 3 x egymás után 30 napos ciklusokkal menstruáltam. Szülés előtt kb 35 naposak voltak a ciklusaim, de sosem volt napra pontos. a 4. menzesz már 40 napra jött, majd utána másfél héttel egy 4-5 napos, enyhe vérzés jelentkezett, viszonylag sok alvadt vérdarabbal. ezután ismét 40 napra jött meg, és most szintén bő másfél héttel a menzesz elmúlása után ismét jelentkezett / és folyamatbanvan/ ez az enyhe vérzés. napi 1 normál betét szükséges. Dokihoz volt időpontom, de lemondtam, mert pont megjött, most meg úgy vagyok vele, ha nem múlik, akkor is elmegyek pénteken. De jo volna, ha írna, aki tapasztalt hasonlot. Mi lehet ez a közti vérzés? nem ovu, az biztos, de én már a szülésre sem fognám. Más tünetem nincs, azt leszámítva, h vhogy érzem jobban a belső női szerveimet, egyszer egyszer szúrást, kicsit fájt a derekam, de semmi több.
2015. ápr. 15. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!