Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Le kellett volna fénymásolom...

Le kellett volna fénymásolom ezt a papírt, vagy majd kaphatok másikat?

Figyelt kérdés
A magzati adókedvezményhez kértem igazolást a nődokihoz, amit ma adtam oda a munkáltatómnak. Viszont azt tudom hogy majd az apasági nyilatkozathoz is ilyen igazolás fog kelleni. Fog majd adni másikat a doki?
2015. ápr. 15. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérd vissza mindenképpen, az a papír neked kell ha 5 éven belül kéri a NAV hogy mutasd be az igazolást, a munkáltatónak elég lett volna bemutatni vagy lefénymásolni.
2015. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az eredetit neked kell megőrizni.
2015. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor felhívom, hogy másolja le.
2015. ápr. 15. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Világosan rá van írva a nyilatkozatra, amit leadsz, hogy az igazolást őrizd meg...
2015. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én csak az igazolást adtam oda a csajnak (munkaerő közvetítő), ezen csak annyi volt rajta hogy adókedvezményhez igazolás, mikor töltöttem a 91. napot és a szülés várható dátuma, ennyi.
2015. ápr. 15. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:

A munkáltatónak sem kötelező bemutatnod sem, hiszen neked a nyilatkozatot kell kitölteni, a nav miatt kell az igazolás. De mindegy az eredeti mindenképpen neked kell.

Az apaságihoz meg szintén nem kell ez az igazolás, nem is értem hogy merült fel.

2015. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az alapján nem kaphatsz kedvezményt, ha leadod az igazolást. Nyilatkozatot kell hozzá kitöltened...
2015. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez tök jó erről semmit nem mondtak.. Na mindegy, holnap intézkedem, köszönöm.
2015. ápr. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!