Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerek után hogy zajlik az...

3 gyerek után hogy zajlik az abortusz? Kaphatok valami kedvezményt vagy teljes áras?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, még soha semmilyen műtétem nem volt. Esetleg altatás nélkül nem lehetne kérni?
2015. márc. 22. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár soha nem volt abortuszom,én úgy tudom a kedvezmény nem a gyerekek számától,hanem az anyagi helyzetedtől függ.Lehet 10 gyerek is,ha nem vagy rászorult ki kell fizetned a teljes összeget!A védőnőtől megtudhatod,milyen feltételeknek kell megfelelned a kedvezményhez.Nem,ezt nem végzik altatás nélkül.Sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél.Szintén 3 gyerekes anyuka
2015. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van. Nem a gyerekek számától függ, hogy kapsz-e "kedvezményt". Családvédelmi szolgálatnál kell érdeklődni, az abortuszt is ott kell intézni.

Nem tudom, lehet-e altatás nélkül kérni, de n nem javasolnám. Láttam egy pár abortuszt (egészségügyi területen tanulok), nem hiszem, hogy valaki végig szeretné hallgatni.

2015. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére még abortuszom nem volt, "csak" elhalt terhességem, amit műszeresen fejeztek be. Ugyanúgy működik, mintha abortusz lenne. Ne félj a műtéttől. Szerintem 3 gyerekes anyaként a lelki része sokkal fájdalmasabb lesz, mint a fizikai. :( Altatás nélkül nem hiszem, hogy csinálnák, mivel baromi fájdalmas lenne.

Kapsz egy méhszájtágítót (már ez eleve kellemetlen), aztán elaltatnak (én a karomba kaptam egy szurit és észre sem vettem, hogy kiütött). Mire felébredsz, már túl vagy mindenen. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. :( Kitartást és mielőbbi lelki megnyugvást kívánok.

2015. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:csak a még nem szültek kapnak tágítót.
2015. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!