Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekorvos felfogadása...

A gyerekorvos felfogadása hogyan történik?

Figyelt kérdés
Ugy ertem hogy lemegyek a dokihoz es mit kell neki mondanom? illetve milyen formaban müködik? Elore is koszonom

2015. ápr. 15. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész, mondod neki, hogy babát vársz (bár ilyenkor már egyértelmű), és szeretnéd, ha ő lenne a gyermekdokitok. És megkérdezed, tudja-e vállalni?
2015. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. ápr. 15. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk a védőnő megkérdezte kihez akarok tartozni (2 alternatíva volt, ő a fiatalabbikat ajánlotta). Mondtam hogy akkor legyen ő...semmit nem kellett intéznem, ő felhívta és lebeszélte vele az első kilátogatást a szülés után, a védőnőt meg ugye hivatalból értesíti a kórház a szülésről.
2015. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi már többször is váltottunk gyerekorvost, költözés miatt, de minden alkalommal az volt, hogy odatelefonáltam a kiszemelt rendelőbe, hogy szeretném, ha ott vehetné igénybe a gyerekorvosi ellátást a fiam, és akkor mindig mondták, hogy menjek be a TAJ-kártyájával, és kész. Persze mivel ez váltás volt, így ki kellett kérniük a kartonját a régi dokitól, de ilyen nálatok értelemszerűen nem lesz, hiszen gondolom te az első doki kiválasztását szeretnéd most megtenni.
2015. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!