Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekorvos nem veszi fel a...

A gyerekorvos nem veszi fel a telefont? Normális ez?

Figyelt kérdés
Soha nem hívtuk, másfél éves a gyerek. Nemrég felmerült egy sürgős dolog, meg akartuk kérdezni, hogy mit tegyünk, de nem vette fel és vissza sem hívott azóta sem. Hogy lehet számítani egy ilyen orvosra? Vagy normális, hogy nem reagálnak a telefonjukra???
2015. febr. 11. 15:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Mennyi idő telt el a hívás óta?Te mindig felveszed a telefonod még akkor is,ha pl fontos dolgod van?


Nem bántásként írtam a kérdéseim.

2015. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
nekem szinte soha nem veszi fel,legalábbis rendelési időn kívül. egyszer meg ki akartam hívni,megmondta,hogy nem jön. (pedig újszülötthöz kellett volna) vannak ilyenek... inkább nem is minősítem mit gondolok erről,mert uye akár egy 4napos 40fokos lázas babához is hívhatod. én is hívtam már 3hónapos sugárban hányó babához,aztán fel se vette. szerencsére nekünk a közelben van ügyelet. nektek?
2015. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
3 hét telt el azóta, megoldottam a helyzetet magam. Azóta sem kérdezte meg, hogy élünk vagy halunk-e. Nem, nem mindig tudom felvenni a telefonom, de ha gyerekek életéért vállalok felelősséget, akkor törődöm a nemfogadott hívásokkal, ez elég alap, nem? Vagy nekem kellett volna csörögnöm kétóránként, hátha elcsípem egy aktuálisan jó pillanatban??
2015. febr. 11. 15:07
 4/24 A kérdező kommentje:
Fél 6kor hívtam mobilon, 5 ig volt rendelése, ügyelet 7től van. Ilyenkor....????? És ne legyen ideges az ember! Először azt gondoltam, rendben van, megoldottuk, ennyi. De most belegondolva, és ha tényleg szükséges lett volna a véleménye, esetleg jelenléte??? Idegesít még mindig az ügy.
2015. febr. 11. 15:11
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
Engem mindig visszahív az orvosunk (mondjuk én név szerint vagyok a telefonjában, tudja ki hívja). Viszont ha a gyerekem beteg, akkor én nem megsértődve "megoldom magam", hanem bizony akár 20 percenként is hívom, addig amíg felveszi. Szerencsére azért nálatok nem lehetett olyan nagy gond, ha ilyen könnyen feladtad.
2015. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Olyynkor már nincs munkaideje miért venne fel?
2015. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Igen, ha fontos, akkor hívd vissza.

szerintem nem elvárható, hogy ő hívogasson, mit óhajtasz.

2015. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Vilcsianyuja ***** válasza:
98%
Én nem várnám el a gyerekorvostól, hogy visszahívjon. Addig próbálkoznék, míg felveszi. Ha tudom, hogy rendelési idő van, akkor felhívom a rendelőt, ott legalább az asszisztens felveszi. Ha minden kötél szakad, küldök esetleg egy sms-t, hogy tényleg fontos ügyben hívom, mikor tudnánk beszélni. Ügyeleti időben pedig az ügyeletes gyerekorvost hívom. Lehet kérni, hogy az ügyeletes diszpécser kapcsolja. Nem tudhatod, hogy mi történt a dokival, amikor éppen próbáltad elérni. Szerintem ne légy rá mérges, inkább ha legközelebb mentek a rendelésére, beszéld meg vele, hogy milyen ügyben, milyen módon tudod elérni sürgős esetben. Fektessétek le a szabályokat. Ha neked teljesen más elképzelésed van arról, hogy neki mit kellene nyújtania, akkor inkább válts orvost.
2015. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
Hát, ő is emberből van. Ha minden nap csak 10 gyerek anyukája hívja, sok élete nem lehet. Én soha nem hívtam fel a gyerekorvost, csak rendelési időben. Ha annyira rosszul van a kicsi, nem az orvost hivogatnám, hanem az ügyeletet, akik ha úgy adódik ki is tud jönni. Én normálisnak tartom, hogy munkaidőn kívül és hétvégén sem hívom a gyerekorvost, egyébként nem is tudom a mobil számát.
2015. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Van egy munkaideje, azon kívül miért kéne felvennie? Vagy vagy 500 gyerek mondjuk a körzetébe akkor 0-24ben a telefon figyelje? Ha meg a számod nem is tudja kié minek hívná? Gyerekért te vagy felelős és nem ő, nagy a baj miért nem mentőt hívsz? Gyerekkórházat ahova tartoztok, valaszolni fognak.
2015. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!