Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló nőnek lehet-e...

Egyedülálló nőnek lehet-e akár spermabankon keresztül is lombikra jelentkeznie, amennyiben nem kér TB támogatást, hanem az egész összeget kifizeti? Mi ennek a módja, menete? Van erre lehetőség? Hova kell fordulni?

Figyelt kérdés

Barátnőm 32 éves, pasi sehol, gyereket szeretne. Szerintem lehetséges ez ma Magyarországon. Hol lehet ennek utánajárni? (anyagilag is és szellemileg is el fog bírni egy gyerekkel) :)

Nem a legjobb megoldás apa nélkül, de Ő ezt szeretné, előre szólok, nem ítéleteket várunk, hanem tanácsokat.

Köszi


2010. febr. 21. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, hogy van erre lehetőség, egy pár éve rengeteg cikket írtak az újságokban arról, hogy próbálják engedélyeztetni, mert egyelőre csak pároknak csinálják meg a lombikprogramot. Hogy azóta hol tart az ügy, azt nem tudom. Szerintem közvetlenül valamelyik ezzel foglalkozó intézetet hívjátok fel, őket kérdezzétek meg. Külön spermabank, mint intézmény nálunk nem működik, a sperma beszerzését is az intézet végzi.
2010. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ohh. köszönöm szépen. Azért gondoljuk, hogy erre lehet lehetőség, mert mintha olyasmit hallottunk volna, hogy leszbikusoknak megcsinálják. Akkor miért lenne más egy egyedülálló anyuka?
2010. febr. 21. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!