Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zsombor Marcell, Orsolya...

Zsombor Marcell, Orsolya Zita, Olívia Barbara, Liliána Bernadett, Boróka Zsófia. Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
-i re végződő vezetéknév.

2015. ápr. 21. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Boróka Zsófia inkább vicces szerintem. Többi szerintem rendben van.
2015. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zsombor, Zsófia.
2015. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Olívia

a kislányom neve, ezért kicsit elfogult vagyok :)

2015. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Úgy értetted hogy kettőt adsz neki vagy félreértettem? (csak a vesszők miatt úgy tűnt)

Egyébként Zsófia szép név, mienk ha kislány kett volna Zsófia lett volna.

2015. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Orsolya Zita - jól hangzik együtt.

Zsombor Marcell - teljesen eltérő eredetű és hangzású nevek, én itt inkább csak a Marcellt adnám.

Olívia Barbara és Liliána Bernadett - mindkét párosítás túl "sok". Az egyik névnek rövidebbnek kellene lennie szerintem.

Boróka Zsófia - nem hangzik jól, nagyon egyformák a magánhangzók és van benne valami "borongós" érzés. Én itt a Zsófiát adnám csak.

2015. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezeket a névpárokat csak így akarjátok-e adni, de azért leírom a véleményem.

Egyszerűség kedvéért a Szalai vezetéknevet vettem próbának.

(Szalai) Zsombor Marcell: Zsombor nem igazán tetszik (de ez lényegtelen) a név teljesen rendben van.


(Szalai) Orsolya Zita: Orsolya nem igazán tetszik, de még ez a név is nagyjából oké.


(Szalai) Olívia Barbara: Itt mindkét név tetszik, de valahogy túl sok a Barbara az Olívia után. Inkább valami rövidebbet tennék helyette.


(Szalai) Liliána Bernadett: Itt is nagyon szép nevek vannak, de megint nagyon sok a Bernadett a Liliána mögött. Valami rövidebb név illene ide is.


(Szalai) Boróka Zsófia: A Borókát én nem adnám, ha mégis, akkor azt tenném második helyre. Egyébként se tetszik a párosítás.


Összességében az Olívia Barbara és a Liliána Bernadett a legjobb, a másik kettőt nem választanám.


Egyéb javaslatok:

Ezek szép hosszú és jól becézhető nevek, ha nem ragaszkodtok kettőhöz, akkor lehetne esetleg csak egy neve a kislánynak.


Ha mégis ragaszkodtok a két névhez, akkor egy hosszabb mellé, valami rövidebbet ajánlanék.

pl.:

Olívia Lilla

Barbara Lili

Liliána Róza

Bernadett Lara

2015. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Zsombor Marcell: nem tetszik a Zsombor név, ettől eltekintve jól hangzik így együtt.

Orsolya Zita: ezzel sincsen semmi baj.

Olívia Barbara: Nekem ez tetszik legjobban a felsoroltak közül. :)

Liliána Bernadett: Túl hosszú.

Boróka Zsófia: Nem rossz, de felnőttnek nem tudom elképzelni.

2015. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Liliána név nekem nem szimpatikus, Bernadettel együtt sem. A többi mind oké, egész jók. Bár, én nem adnék két keresztnevet. Nekem is kettő van. Tök fölösleges és csak a macera van vele. Meg lehet bénán mosolyogni, mikor kedvesen (és jó hangosan) rácsolálkoznak, hogy második nevem is van...
2015. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok két név párti, de gondolom párban gondoltátok a neveket így nézem őket én is.


Zsombor Marcell: Zsombor név nekem nagyon tetszik, de számomra a Marcell picit lányos. A Zsombor miatt választanám.


Orsolya Zita: Zita a kedvenc nevem, de az Orsolya is a kedvencek között van. Simán választanám.


Olívia Barbara és Liliána Bernadett: Igaziból egyik név sem tetszik, inkább átlagosak számomra. Azaz az Olívia rövid i-vel tetszik, de adni nem adnám.


Boróka Zsófia: Mindkét név tetszik, de nem választanám, azaz a Zsófiát még talán igen.


Ha eltekintek a névpárokról, akkor nekem a Zsombor, Zita, Orsolya és esetleg a Zsófia név jöhetne szóba.


Zsombor számomra férfias, menő, humoros, kicsit flegmának tűnő, de mindenképp pozitív ember jut az eszembe.


Orsolya: Kis szépségre asszociálok.


Zita: Eleven érdeklődő


Zsófia: Kedvesség és elegancia

2015. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Külön-külön nincs bajom velük, de ezek a párosítások egyáltalán nem tetszenek. A Boróka Zsófia ráadásul még nevetséges is.
2015. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!