Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valamit...

Tudnátok ajánlani valamit makacs aranyérre?

Figyelt kérdés
Terhességem alatt kijött az aranyerem, ami a szüléskor csak rosszabb lett. Persze folyton kezeltem, és most is kezelem, de van egy kis (kb. körömnyi nagyságú) ér ami mindig "előbukkan". Már Próbáltam: Sperti kúp- kenőcs, Reparon kúp kenőcs, Neogranormon, körömvirág krém, Doxiproct kenőcs, de nem adja meg magát. Tudtok még valami recept nélkül beszerezhető "csodaszert" Mert a pici babámtól egyelőre nehéz, dokihoz mennem, és most a járványok miatt sem megyek szivesen rendelőbe.De ha nem, akkor jövő héten bejelentkezek, de hátha....
2015. ápr. 22. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt használtam, proktológussal és nőgyógyásszal egyeztetve, igazi nehéztüzérség, nekem hatalmas aranyeret húzott vissza:


- napi 3x2 Detralex

- Svédcseppel ecsetelni

- Lioton gél


Igény szerint Lydocain krémet is lehet a műveletbe keverni, az esetleges csípő érzést úgy nem érezni, mert lezsibbasztja a területet.

2015. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt nem írtam oda egyértelműen, hogy a három cuccot egyidőben kell használni. Detralex szájon át, a krémeket pedig egymás után (minden kenés előtt szappannal érdemes átmosni a területet).
2015. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sperti Preparation H végbél kenőcs.


Nekem hihetetlen jól bevált:)

2015. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem hosszútávon az intimtorna segített. Öt éves koromtól volt aranyerem, 21 évesen kezdtem a tornát, pár hónap alatt eltűnt teljesen,terhesség alatt egy kicsit kijött újra, de szülés után teljesen elmúlt.
2015. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok azt elfelejtettem leírni,hogy 2 nap használat. :)
2015. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom amit lehet! :-)
2015. ápr. 22. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Én több, mint 10 éven keresztül küzdöttem aranyérrel, a szülés során brutál méretű lett. Nekem szintén proktológus és háziorvos ajánlott készítményeket. Detralexet én terhesen szedhettem, újszülöttel már nem engedték. Erre az orvosnál kérdezz rá.

Szóval: aurobin krém (lioton nekem nem használt, próbáltam), algopyrin fájdalomcsillapítóként és intimtorna. Sztem ez utóbbi volt a nagyágyú, mert azóta sincs.

2015. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!