Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen különleges esemény...

Milyen különleges esemény történt veletek azóta, amióta gyermeketek született?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint pl. 10 a kedvenc számod, és ő 10. hó 10. napján született.


Vagy: a kutyád odébblökte a gyereket, és a következő pillanatban odazhant valami, ami őt megütötte volna.


2015. ápr. 26. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

- mindig azt vártam különleges szeme legyen, erre szép kék és macskaszemű(v mandulaszemű)lett, valaki felmenőtől örökölhette. habitusra pedig olyan, mint a nagykönyvekben.

-a 2 kilós súlyzó a tévésszerénypolcról 1 cm-en múlt, hogy nem a polcra kapszkodó baba fejére esett, egy az egyben betörte volna, éles a széle is

-és ami igazán különös nekem, tudni kell olyan környéken élek ahol rengeteg a kisebbség mindig beszóltak nekem, ha elmentem mellettük köptek egyet utánam a földre, stb szülés után, babával, meg volt, hogy bocsánatot kért egyikük mert majdnem belémrohant a gyereke, volt hogy segíteni akartak felvinni a babakocsit az emeletre...leesett az állam :D

-a születési dátumok, számok, napok, számmisztika, vagy horoszkóp, de még hogy majdan az ovis jele is mit jelent ezeket szánt szándékkal nem olvasom, nem nézem, nem akarok semmit "ráolvasni" a kicsire, a pozitív gondolkodásban hiszek.

2015. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja és még annyit a súlyzó olyan erővel vágódott a padlóba hogy ahogy láttam azt a képet és mellette a baba, azt megkönnyeztem.

a kisebbségtől meg újabban olyan beszólást kaptam legutóbb hogy legyek boldog és az egész családom :)

2015. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk egy időben minden lány hétfőn született.

A második babám is, ráadásul a szerencseszámunkra esett volna, ha elmegyek szülni -.-'.

Az első lányom is 17.ére esett volna, de túlhordtam.

A baleseti csoda:

a nagylányom már kapaszkodva járt. A nagyszüleimnél van egy régi öntöttvas kandalló, ami tévéállványként funkcionál. A lányom elengedte a kandallót és elindult felém, én gyorsan leguggoltam, hívogattam, mire a lányom megállt és mint egy zsák, dőlt hátrafelé. Nem sikerült elkapnom, de valami csoda folytán még esés közben oldalrabillent, a feje pont a kandallót mellé esett, ahol volt néhány kisszőnyeg, a kandalló meg a feje és a válla között volt.

2015. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Karácsony előtt pár nappal azt álmodtam kórházban van a kislányom.

Karácsony reggelre nagyon rosszul lett és ott is kötöttünk ki. 1hetet voltunk, pont ahogy megálmodtam....

szerintem ha nem mondom el a férjemnek ébredés után el se htte volna....

2015. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!