Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megsértődnétek ezen?

Ti megsértődnétek ezen?

Figyelt kérdés

Anyósom szerint a kisfiunk 90%-ban az ő családjára hasonlít, 10%-ban apósoméra. Rám semennyire. Ezt mondogatta neki tegnap délután, miközben én mellettük pakolásztam. Az egyszerűség kedvéért nevezzük a 2 családot Kissnek és Nagynak. Ezt és ilyeneket hallgattam: "90%-ban Kiss vagy, az a szép szemed tiszta Kiss papa, na jó, 10% Nagy is van azért benned. Anyád viszont le is tagadhatna."

Tény, hogy nagyon hasonlít a férjemre, szerintem is, és ezzel nincs is gondom. Hasonlít egyébként rám is, ezzel is tisztában vagyok. Meg egyébként mindegy is kire hasonlít, nekünk gyönyörű. Csak valahogy mégis rosszul esett az egész. Nem sértődtem vérig persze, ne úgy értsétek... csak bántott.

Szerintetek túlreagálom?


2015. ápr. 27. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen....az én 2 fiam egy fikarcnyit se hasonlít rám,mondják is,hogy semmi közöm hozzá....én meg csak mosolygok.De bezzeg a kislány!Kiköpött én!Azt meg én dörgölöm az Ő orruk alá.Igazából kicsit sem érdekel a dolog.Te is lép túl rajta.
2015. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,nem mindegy kire hasonlít? Én azt vette rossz néve amikor az egyik ismerős azt mondta hogy tiszta anyja a gyerek..kérdeztem,hogy mért mond ilyet hisz teljesen az apjára hasonlít, azt mondta mert az mégsem mondhatja mert megsértődök...dehogy sértődök , sőt :) Kisfiam és az apukája gyerekkori képe teljesen ugyanolyan, csak a kép minőségén látszik,hogy melyik melyik,különben simán össze lehetne keverni a két képet. Kislányom viszont tisztára olyan mint én és édesanyám volt ilyen picinek, ha a 3 képet (amik kb 2évesen készültek) egymás mellé tesszük ugyanolyanok, többen mondták,hogy persze mert klónoztak :)

Viszont ha azt mondogatnák neked hogy nem tudják kire hasonlít kis vagy nagy család akkor meg azon lennél megsértődve!

2015. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Nm egy diplomata az anyósod... még ha így is lenne, akkor sem ildomos ilyet mondani, mert ez olyan, mintha te nem is lennél fontos...

Szerintem nem reagálod túl, nekem is rosszul esne. Csak erre nem igazán lehet és érdemes mit mondani... anyósod kissé nárcisztikus

2015. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem sértődnék meg. Túlreagálod.
2015. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha bánt, miért nem beszéled meg vele?!?!?! Kedves Mama, legyen kedves ne mondogassa folyton ezt, mert nekem rosszul esik. Ráadásul mindenki azt látja a gyerekben, akit közelebbről ismer, és ez még sokat fog változni is élete során.
2015. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!