Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyat, aki tud ilyet...

Ismertek olyat, aki tud ilyet Magyarországon?

2015. máj. 2. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem. De ennek mi értelme? Nem jöttem rá.
2015. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát az, hogy letöröl minden mű dolgot a babáról, és saját sminket készít rá.
2015. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aki ebben nem látja az ötletet, azt csak sajnálni tudom.
2015. máj. 2. 15:44
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt értem, de ha jól láttam, ezek MH babák. Nem olcsó mulatság. Ráadásul nem véletlenül olyan a sminkjük, amilyen.
2015. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Szépen megcsinálta, csak felvetődött bennem, hogy ha a gyári festést ilyen könnyen el tudta távolítani valmilyen maró anyaggal, hiszen gumikesztyűt használt, akkor az ő szemceruzás, ecsetes festése valószínűleg magától is le fog kopni.
2015. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csúnya és durva a sminkjük eredetileg, a végeredmény pedig egyedi és meseszép. Nekem aza a döbbenet, hogy ebből a torz kis gumifejből mennyire finom vonásokat tud kihozni. Utána lehet olvasni, nem szemcerkával dolgozik amúgy, és a fixálásra is van mód.
2015. máj. 2. 16:02
 7/11 anonim ***** válasza:
De akkor miért vesz valaki ilyen babát? Nekünk is van 6, direkt ezeket kerestük a 2 lánynak. Miért festetném át az arcukat?!
2015. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd, a gumifej nem torz, hanem egyedül a rajz, az arc, ami zavaró lehet. Nem csinál semmi mást, csak leradírozza a régi képet és mást rajzol rá. Alapból szépen rajzolhat, így viszont a gumifej segítségével 3D-ben jelenik meg a rajza. Az ötlet jó, de szerintem képzőművészek, népművészek, porcelánfestők is meg tudják ezt csinálni. Ez irányban érdeklődhetsz. A rajz viszont mindenkinek a saját szüleménye, tehát ugyanilyen arcokat senki nem tud neked csinálni, csak ha másolja.
2015. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt egy hölgy kb 5 éve Győrben a Zichy palotában, aki ilyen átalakított babákat állított ki (legalább 100-at), de az ő fő profilja az volt, hogy rendes játékbabákból kisbabákra megszólalásig hasonlóakat csinált.
2015. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem az lenne ennekk értelme, hogy a természetességet helyezi eőre, hogy társadalunk már gyerekorban ne a maskara sminkkel kezdje az öntudatra ébredést?

mint ahogy manapság is vannak pl fehérnemű cégek, akik igyekeznek átlagos női alkatú modellekel reklámozni..iga hogy ott alkatról szól a dolog de babák esetében meg a sminkről

2015. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!