Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklizős útvonalakat...

Milyen biciklizős útvonalakat ismertek Magyarországon?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én olyat ismerek, amire megyek.

Megnyitom a google térképet, kiválasztok egy A pontot, meg ugyanott egy B pontot, mivel szeretek körbe menni, nem oda-vissza.

Kiszélesítem az utat, átváltok gyalogosra, és azt mondom: na holnap ezt kipróbáljuk.


Ha az út annyira erdős/gazos, hogy lehetetlen biciklivel közlekedni, akkor legközelebb már tudom, hogy arra nem megyek.

2014. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, olyanra gondoltam amerre érdemes elmenni, ha valaki tekerni akar egy jót
2014. dec. 26. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnét tudjuk mi neked a jó? :D Ilyen idióta kérdést... Ha olyan kedvem van erdőbe megyek, ha olyan akkor meg országúton, ha olyan akkor városban körözök. Azt se tudjuk hol laksz.
2014. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nyilván nem tudod hogy nekem mi a jó :D , de mondjuk ha voltál valami fasza helyen ami tetszett, akkor azt tudod ajánlani másnak is, aki majd eldönti, hogy neki bejön e, én pl. tudom ajánlani a balatont tavasztól-őszig akár 1 nap vagy több nap alatt körbetekerni, erdei útvonalat pedig várpalotától a bakonyon keresztül bakonybélig...
2014. dec. 26. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem megválaszolhatatlan a kérdés, nyílván gyönyörű az összes hegyünk, mindben érdemes bringázni, az én kedvencem a Kékes, Dobogó-kő, Duna kanyar fentről, Visegrádi fellegvár és környéke... Velencei-tó és környéke...

egyre kell figyelni, hogy véletlen se úgy tervezd az utat, hogy áthaladsz cigány putris szakaszon... akkor már inkább a kóbor kutyák...

2014. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor írom az én kedvenceimet, ahol eddig voltam: Kab-hegy, János-hegy, Normafa, gelsei hegy, fonyódi hegy, Balaton körül bárhol, az osztrák határ menti faluk.
2014. dec. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Hüje kérdés. Én itt bármerre indulok el, lehet bringázni és vannak fasza helyek is. Talán ezt kéne neked is megpróbálni, bár ez már agyi kérdés.
2014. dec. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg kiadvány kapató az ország különbüző tájékának bringatúráival. Kellene tudni, hogy inkább sík terepet kedvelsz vagy hegyet-völgyet. Na meg azt is tudni kellene, honnan indulsz. Az ország tele van bringázható utakkal. Indulj el valamelyik irányban, aztán valahol kikötsz. Vedd elő a térképet, aztán az A pont, ahol laksz, a B pontot meg te határozod meg. Bárhova mész, biztos, hogy érdemes arra menni. Ha nem úgy tekersz, hogy csak a sebesség és a távolság legyen meg, hanem látod is a környéket, már jól jársz.
2014. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szuper a bicikliút Zebegény és Szob között például. Én két éve voltam arra, remélem, még mindig olyan jó állapotban van. Akkor adták át. Vagy tekerj körbe a Balaotnon - de most télen akarsz biciklitúrára menni?
2015. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!