Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a versről?

Mit gondoltok erről a versről?

Figyelt kérdés

Most találtam egy 20 éves lány írta.

Vajon miért? Mire gondolhatott? Nektek tetszik?


Úgy várlak...


Egy vers, a meg nem született gyermekemhez


Úgy várlak, mint senki jobban e világon.

Hiszen tudom, te leszel az én egyetlen,

Igaz boldogságom. Úgy foglak szeretni,

Mint senki a világon. Te leszel az én

Megváltóm, örök boldogságom...


2015. máj. 7. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

2 gondolat jutott eszembe.


*abortusza volt és vissza szeretné kapni a babát


*nagyon vágyik egy babára

2015. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szép. Nem lehet abortusz, mert hiszen várja őt. Hogyhogy mire gondolhatott, hát arra, amit leírt. Mi a kérdés pontosan?
2015. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irodalmi értéke nem sok van, de az egyértelmű, hogy nagyon várja, hogy gyereke legyen. Ami egy tök normális érzés egy 20 éves lány esetében. Mint ahogy az is normális, hogy verseket farigcsál. Ettől még nem lesz költő, de gondolom nem is ez a célja. Egyébként számomra nagyon ömlengős ez a vers, tele sablonokkal, de ez sem baj, mert ezt a verset nem nekem írták, a lány saját magának írta, a saját érzéseit akarta megfogni ezzel, és ha úgy érzi, hogy sikerült, akkor az tök jó :)
2015. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A meg nem született gyermekemhez- - címezte,

akkor vagy elhalt a terhessége, vagy vágyik egy gyerekre?


Viszont ha elhalt a terhessége, akkor az "Úgy várlak"

kicsit értelhezhetetlen.

Ha meg úgy várlak- akkor esetleg tervezik a babát csak nem jön? - de akkor meg az "egy vers a meg nem született gyermekemhez" -nek nincs értelme


VAgy éppen még most terhes és azért várakozik annyira???

Akkor meg úgy kellett volna írni, hogy egy vers a még meg nem született gyermekemhez.


Nekem kicsit értelmezhetetlen.:))

2015. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!