Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dechatlon-os szandálokról van...

Dechatlon-os szandálokról van tapasztalatotok? 6 és 3 évesemnek venném. Tartósak? Egy nyarat bír?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem cipőim vannak, meg egy nyári cipő légáteresztős anyagból. Egyiket se bántam meg. Tavaly volt az első nyár, hogy bármennyit gyalogoltam, nem fájt a lábam. A szandákat viszont nem ismerem.
2015. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szandált konkrétan még nem vettem a gyereknek ott (nagyon magas a rüsztje, így elég nehéz találni a lábára valót), de cipőt rendszeresen a Decathlonban veszünk, általában a Newfeel márkajelzésűek jók rá, és nagyon meg vagyunk velünk elégedve, sosem ment még tönkre egy sem, mielőtt kinőtte volna. (Ráadásul nem is drágák.)
2015. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk csak az nem élte túl a nyarat, amelyiknek ledarálta az orrát motorral :)

Amúgy csak onnan veszek az oviba is szandit, nem volt velük gond, csak egyszer. Kifogtunk egy anyaghibás darabot, de minden szájhúzás nélkül kicserélték.

2015. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kipróbálju k a szandikat.
2015. máj. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!