Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni ovulációs...

Hol lehet kapni ovulációs tesztet?

Figyelt kérdés
Férjem bejárta a város összes gyógyszertárát, azt mondták, nemhogy most nincs, eleve beszállítójuk sincs, ők ilyet nem tartanak. El voltam képedve, hát azt gondoltam, minden patikában van. Még falusi gyógyszertárt megértenék, de egy várost, ahol 3-4 patika is van?
2015. máj. 10. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:

www.fastest.hu


Nagy csomagban, olcsóbban, egy nap a kiszállítási idejük.

2015. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyik fajta a legjobb?
2015. máj. 10. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Müller, Dm, stb.

Tesco, Auchan

2015. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Müller? A fene. Épp szombaton voltunk, még gondoltam rá, körül kéne nézni, aztán nem mertem rákérdezni, mert miután patikában sem volt, ott már végképp túlzásnak éreztem érdeklődni.
2015. máj. 11. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Saját márkás van nekik, én azt használtam. Bevált. :)
2015. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most átkozom a fejem, mert oda nem megyek mindennap, hisz 30 km-re van. De ha a DM-ben van, akkor van még remény, az van a mi városunkban is.
2015. máj. 11. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
dm-ben 2 féle is van ;) Az óvszerek/betétekkörnyékén keresd.
2015. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. máj. 11. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!