Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használ vki ilyen pelenkát?...

Használ vki ilyen pelenkát? Más is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés

egy pelenkaboltban vettem pesten, nincs különösebb márkája, ez van ráírva: teddy's de nounours (4es máret). Lila színű a csomagolása, a pelenkán vizilovak vannak.

Nekünk azt mondták a boltban, ez teljesen jó, I. osztályú pelenka. Ehhez képest az összes pelenkánál szét kellett szednem kézzel a belső pisizáró részt a külső fodrocskáktól ahol a perforáció van. Némelyik el is szakadt, volt, ami szét sem lehetett szedni. Ha meg a fodocskákat bent hagyom, akkor tuti kifolyik minden. Amúgy nincs más probkémám vele. Érdekelne, hogy ezt más is tapasztalta-e, vagy csak egy rossz szériából vettem, és valószínű másik csomagnál nem fog előfordulni?

Mert ha hibás pelenkákat akarok venni, akkor vettem volna olcsóbbat, de ez így nagyon gáz.


2010. febr. 24. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza, be fogják cserélni, valószínű hibás a széria, ha a boltban azt mondták első osztályú a pelus.
2010. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pelenkán "nem éri meg spórolni" mert csak rosszul jön ki az ember.... bár megjegyzem nekem is sokszor nehézséget okoz a drága márkás pelusok megvétele :(
2010. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak rosszul jártam a diszkont pelenkákkal. Hiába van ráírva, hogy első osztályú, a 100 db-os kiszerelésből az első 10 hibás volt. Visszavittem, kicserélték, megint ugyanúgy jártam. Vertem a fejem a falba, mert nem a szomszéd utcában van a pelenkabolt. Megint visszavittem és mondtam, hogy nem óhajtok pelenkát vásárolni, vettem helyette mást. És soha többé nem kísérletezem.
2010. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!