Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem így képzeltem az életem....

Nem így képzeltem az életem. Mikor lesz még gyerekem?

Figyelt kérdés
Idén leszek 28, a lányom pedig 7. Születése óta egyedül nevelem. Soha nem éltem együtt férfival, kivéve az apukáját, de vele is csak pár hónapot. Előtte 1 évet tök egyedül éltem. Utána pedig a lányommal. A lányom születése óta csak egy-két ismerkedés, rövid viszony, vagy barátság extrákkal fért bele az életembe. Pedig vágynék nagy családra, csak valahol mégis túl magamnakvaló vagyok egy párkapcsolathoz. Az elmúlt években annyira lefoglalt az élet, hogy csak most eszmélek, lassan vége a húszas éveimnek, és nekem soha nem volt olyan meghitt viszony az életemben, ami másoknak természetes. Hogy lesz így nekem sok gyerekem? És mikor? Vannak még, akik 30-hoz közeledvén még sosem éltek hosszabb, mélyebb kapcsolatban? Mik a kilátásaik a magamfajta későn érő típusoknak? Meséljetek sztorikat!
2015. máj. 14. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első együtt élős kapcsolatom egy éve kezdtem. 36 évesen.

Sajnos nem úgy alakult az életem, ahogy szerettem volna. Van egy 8 éves fiam. Szülőknél laktunk előtte.... annyi önálló életem volt míg főiskolára jártam.

A párom 10 évig volt kapcsolatban, együtt éléssel. Neki biztos könnyebb. Én másképp képzeltem el. Sokat kell "küzdenem" a kapcsolatunkért. Lassan, de biztosan haladunk azért előre.....

Fokozatosság és sok türelem kell hozzá. Külön kellett a fiam is hozzá szoktatni, hogy a nagyszülőkkel kevesebbet fog lenni. Páromat szerencsére gyorsan elfogadta (elég gyerek eszű ő is :D)

Happy end-et nem tudok még, de úgy gondolom még a te korodban könnyebben lehet ismerkedni, és komolyabb kapcsolatot kialakítani. Ugye a korral csak rigolyásabb lesz az ember lánya ;) de azért a nagy Ő-ért sok mindenre képes lesz :)

sok sikert hozzá!

2015. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!