Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekesek milyen autótok...

3 gyerekesek milyen autótok van? Miben fér el hátul 3 gyerekülés?

Figyelt kérdés
Autó csere előtt állunk...
2015. máj. 14. 20:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%
Opel Corsa. Épphogy elférünk, nem ajánlom.
2015. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 aHermann ***** válasza:
96%

Szia!

3 gyerkőcünk van. A család bővülése miatt vettünk Ford Smaxot. Hátul 3 teljes értékű ülés van (felnőtteknek is kényelmes), ami sínen tologatható. A három ülés simán elfér egymás mellett, és könnyű a gyerkőcök bekötése is. Mindhárom ülésen van Isofix rögzítési pont.


Egyterűben, nagyobb városi terepjáróban (Honda CR-V), illetve nagyobb sima kocsiban érdemes gondolkozni.


A fiunk ovistársainál van Fiat Freemont, VW Sharan, Ford Mondeo.


Mi egyterű pártiak vagyunk, így az alábbi kocsikat érdemes megnézni, élesben (gyerekülésestől) kipróbálni.

- Seat Alhambra

- Citroen Picasso, Grand Picasso

- Peugeot 5008

- VW Touran, Sharan

- Renault Scenic, Grand Scenic, Espace

- Fiat Freemont, Multipla

- Ford Smax, Galaxy, Mondeo (talán a Cmax Compact-ba elfér 3 keskenyebb ülés, de a Grandba nem)

- Kia Carens

- Voyager

- Toyota Corolla Verso

2015. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk Skoda Fabia van, épphogy elférünk, mi is most fogjuk cserélni. Köszi a 12-es válaszolónak az összegyűjtött javaslatokat, mi is efféléket nézegetünk.
2015. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Nekunk opel zafirank van. Ezt ajanlani tudom, a ford s max is nagyon jo! :-)
2015. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Minden terepjáró
2015. máj. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Opel Zafiránk van. 5+2 személyes.Mi szeretjük.Igaz nálunk még csak most jön a 3,-dik gyerkőc.
2015. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Opel Zafiránk van. Azt nem tudom, hogy elfér-e 3 ülés egymás mellett, mert csak 2 van, de nagyon kényemes autó. Nagy a csomagtartója is, és nem utolsó sorban 7 személyes.
2015. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekünk is Opel Zafiránk van! :)) MI a 3. gyerkőc megszületése előtt vettük, elmentünk minden autószalonba kipróbáltuk az összes 7üléses kocsit és ez tűnt a legtábasabbnak és legkényelmesebbnek! :))

Emellett van még egy Renault Megane kombink is, ebben is elfér a 3gyerekülés, ezzel én járok, férjem az Opellel.

2015. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
Mercedes kisbusz, hét személyes. Hátul egymás felé vannak fordítva az ülések, így praktikusabb. Én hátra szoktam ülni a gyerekekhez, a férjem vezet, ha együtt megy a család valahová.
2015. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Land Rover Discovery, 5 személyes, nagyon kényelmes, tágas, és jól kilátni.
2015. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!