Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szakacs ferjetek mikor,...

Szakacs ferjetek mikor, mennyit van otthon? Mikben tud segiteni, hogy alakul a napotok? Hany gyerkoc van? Mennyi idosek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Miért lényeges a munkakore?
2015. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, mert a szakácsok iszonyat sokat dolgoznak.

Én csak pincérként dolgoztam diák koromban, és emlékszem, hogy volt olyan, hogy egy rendezvény idején a szakács már 30 órája folyamatosan talpon volt, bent volt az étteremben, amikor végre haza mehetett. Alig akartam elhinni, hogy ilyen van.

2015. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak azert irtam oda, mert ugye ez nem egy hetkoznapi allas. Tehat nem reggel 8tol du 4ig tart, mindez hetfotol pentekig. Az en ferjem pl hetvegen meg soha nem volt szabadnapos, amiota megismertem. Heti 5 nap dolgozik, valtozo, hogy mikor van szabadnapja, de a pentek, szombat, vasarnap az szoba sem johet. Reggel bemegy 9re, dolgozik 15.00ig, majd 18.00tol dolgozik 22.30ig. Erdekelne, hogy hogy zajlik a napi rutin gyerekekkel szakacs ferj mellett. Mert pl ovis/iskolas korban ilyen beosztas mellett elkepzelni sem tudom, hogy hogy fogja latni a gyereket, plusz ugye pl az en fejrem nem is tud segiteni semmiben szinte. A mi babank meg kicsi, de reggeltol estig en vagyok vele, hiszen egyutt ebred a csalad, de esti furdetes/altatasra nem er haza. Azon a 2 napon pedig, amikor nem dolgozik, akkor altalaban nem vagyunk itthon, hanem maszkalunk egesz nap. Szimplan csak erdekel kinek hogy alakul az elete ilyen beosztas mellett
2015. máj. 16. 16:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi mindketten vendéglátósok vagyunk /voltunk. Férjem szakács, én pultos-felszolgáló.

Terhesség végéig dolgoztam, majd itthon voltam ugye.

Férjem olyan helyen van, ahol 15 napot dolgozik egy hónapban. Tehát heti 3 vagy 4 napot. Reggel 9 kor indul itthonról, és kb 11-éjfél között ér haza. Mindig megvárom.

Szabadnapjain mindenben segít.

2 éves a fiunk, amikor dolgozok, ők vannak itthon kettesben. Nincs sok napunk együtt, de ez van. Neki minden 2. hétvége szabad így akkor leszünk csak együtt, ha teljes állásban fogok dolgozni (ugye én bölcsi időben fogok dolgozni).Most egyenlőre csak heti 2 napot dolgozok.

Kérdezz bátran, amire kíváncsi vagy.

Ja, 10 éve élünk együtt, szóval mi megszoktuk ezt az életet. Nekem a H-P munkaidő lesz furcsa.

2015. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja, én a vásárlást ilyeneket megoldom amikor dolgozik a férjem, így a szabad napunk tényleg szabad többnyire.

4# voltam.

2015. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Istenesen dolgozik a párod!

Enyém is szakács.

Reggel 9-kor elmegy és éjfélre van itthon. Van olyan, hogy heti 1 napot van itthon, általában 1,5 napja szabad.

Van amikor 1-re ér haza, ma pl hajnali 4-Re fog és 9-kor megint megy el.

Baromi nehéz egyedül. 19 hós a kislányom.

Van, hogy 3 napig nem találkozik a gyerekkel.

2015. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi mind a ketten szakácsok vagyunk :) a párom kint dolgozik külföldön 1,5 nap szabija van. Én itthon a picivel vagyok így sajnos nem sokat látja,de tervbe van a kiköltözés. Ő reggel 7 re megy este 8-9 kor végez rosszabb esetben ő zár 11 órakkor. Ja és egyedül van mindent ő csinál. Nem könnyű de én is elgondolkodom néha a jövőn.
2015. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálunk a szakácsok két műszakban dolgoznak. A reggeles 6-tól 2ig, a délutános meg 2 tol 1-ig és havonta egy hétvége szabad....
2015. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10 is, nem 1ig. Lemaradt a nulla
2015. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De jó azoknak, akiknek 2 műszakban :-(
2015. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!