Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Johanna névről mi a véleményet...

Johanna névről mi a véleményetek, hogy becéznétek?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a név, főleg Jojonak becézve.
2015. máj. 22. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kedvencem. Nem becézném.
2015. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jojo szerintem nem jó, de a név tetszik. Hanna max.
2015. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A lányom neve, tehát imádom:-) csak úgy vettem észre mostanában nagyon gyakori lett:-(
2015. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

nekem nem tetszik, szerintem az Anna név elcsúfítása és bocsánat a Johanna anyukáitól, nekem túl sok.

és valóban gyakori, én kicsi gyerekekkel foglalkozom és jelenleg az összes kislány (15!!!) Anna, Hanna, Panna, Johanna!

2015. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hanna semmiképp nem jó becenévnek mert a bátyám kislánya Hanna. Mondjuk így belegondolva nem a legjobb ötlet, nagyon hasonlítana Hannus nevére. Úgyhogy valószínűleg fel se hozom a férjemnek.


Feltehetőleg maradunk az eredeti névötleteknél Zita és Blanka neveknél.

2015. máj. 22. 16:32
 6/13 anonim ***** válasza:
A hármon közül a Blanka tetszik legjobban. :)
2015. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Volt osztálytársam, akinek az anyukája Johanna volt, Jani néninek hívtuk, ő kérte.
2015. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Johannát lehet egyébként Janának, Joncinak becézni.
2015. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, nem is tudtam, hogy már ez is divatnév lett. Viszont becézni máshogy is lehet a gyereket, nem muszáj a nevéből kiindulni. Akár Hixi-nek is becézhetnéd, ha akarnád :-)
2015. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a Johanna, viszont én Hannának becézném. Nekem az Anna eszembe se jut róla (nemhogy az elcsúfítása lenne). Az én nevem Zsanett, ami a Johanna francia alakváltozata, így szívesen adnám a lányomnak, akár gyakori, akár nem.
2015. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!