Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A MAM-os éjszakai világítós...

A MAM-os éjszakai világítós cumit be lehet tenni a mikros sterilizátorba?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Szia! Igen, nyugodtan belerakhatod. Én is minden nap elsterilizálom a mikróban.
2015. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sandrachnologic ***** válasza:
100%
Igen 😊
2015. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Első, olyan szó nincs, hogy elsterilizálom. Csak simán "sterilizálom". Nincs értelme igekötőt kötni hozzá.
2015. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért meg tudod bocsátani, hogy én így mondom, kedves 3.? Vagy ártok ezzel valakinek? Amúgy ha már akkora nyelvzseni vagy, idézőjelbe rakhattad volna a szót, mert ugyebár engem idéztél. Okoska.
2015. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem, hogy miert kell egybol mindent tamadasnak venni, meg bunkozasnak. Tok normalisan annyit irt, hogy ertelmetlen az a szo ugy, ahogy hasznalod. Es hat igaza is van, mintha azt irtad voltna, hogy *elkifözöm*, vagy valami (angol bill, nincs hosszu ö). Ugyan nem a kerdesre valaszolt, megis szurja az ember szemet
2015. máj. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha párban vásároltad, akkor egy kis műanyag dobozban adták, az egyben mikrós sterilizáló is ;)
2015. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kulon kulon vettem sajnos nem olyan. de ELsterilizaltam es nem lett baja ;)
2015. máj. 24. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!