Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Május 18-án volt pé-em. Rá 4...

Május 18-án volt pé-em. Rá 4 napra kezdett olyan érzésem lenni, hogy mindjárt megjön. Van hogy görcsölök is, olyan menzesz szerűen, hasam is fel van puffadva. Május 31-re várom a menzeszem. Szerintetek mi ez? Mell feszülés van enyhén, de nem fáj.

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Beképzeled magadnak a tüneteket.

A peteérés után 10 nap mire a hcg hormon elkezd termelődni, de akkor is annyira kicsi mennyiségben, hogy a tesztek többsége még nem mutatja ki.

A tünetek csak később jelentkeznek.

Ha babát szeretnél, kívánom, hogy összejöjjön!

2015. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 17-e körül volt a peteérésem kb.Én is 31-re nem várom.Első válaszoló,miért képzelné be?Én is tegnap csak épp hogy,ma jobban görcsölget a hasam.Utálom ezt az érzést,bárcsak beképzelném!Már csak azért is,mert ilyenkor az van bennem,hogy megint nem jött össze a baba.
2015. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 18-án volt pé és 31-re nem várom. Nekem is menszi szerű érzésem van, de megmondom őszintén, hogy minden hónapban így van mióta próbálkozunk. sajnos már 11 hónapja....
2015. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló köszönöm kommented.. de nem 16 éves fruska vagyok hogy beképzeljek magamnak dolgokat.. Tudom mit érzek, és ha majd hallucinálni fogok akkor feltétlenül felkereslek!
2015. máj. 23. 23:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a hozzá szólást. :) mi is próbálkozunk páromnak januárban volt hereviszér tágulat műtéte. az eredményei jók hála az égnek :) Így már bármikor esedékes lehet a baba :) remélem nemsokára össze jön :)
2015. máj. 23. 23:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak, nem értem miért kell ilyen bunk@n válaszolni. Attól, hogy nem tetszik, amit ír, attól még igaz.

Valószínüleg annyira szeretnél babát, hogy minden jelet terhességi tünetnek hiszel. Ehhez nem kell 17 évesnek lenned.

Ha a terhesség tüneteket okoz, akkor már van hcg a szervezetedben, amit a teszt kimutat.

Nekem a várható mensi előtt 3 nappal volt hányingerem, de olyan fura volt, hogy még délután csináltam is egy tesztet, és pozitív lett.

Szóval örök igazság, hogy lehet bármilyen tüneted, akkor reménykedj, ha pozitív a teszt.

2015. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hirtelen felindulásból írtam azt a kommentet. De akkor sem képzelem be magamnak. Attól hogy babát szeretnénk még nem képzelődőm. Amúgy is tudom mivel jár hogy így műtét után próbálkozunk. Csak 30-40% az esélye hogy első évben a műtétet követően teherbe esem. Azért kérdeztem, hogy mi lehet ez mert ilyennel még nem találkoztam. Annó mikor a lányommal voltam terhes az az egyetlen tünetem volt hogy egy hónapig minden nap csak virslit tudtam enni :) Most semmi másom nincs.
2015. máj. 24. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!