Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi jut eszedbe először ezekről...

Mi jut eszedbe először ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés
Melyikről mi a véleményed? Szabolcs, Dávid, Kristóf, Vince, Balázs.
2015. máj. 26. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Normális magyar nevek. A nevek nem jellemeznek semmilyen személyiséget.
2015. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
VV Szabolcs, Michelangelo Dávidja, Steiner Kristóf, Vince Vaughn, Sebestyén Balazs
2015. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Szabolcs: egy Árpád-kori magyar tisztviselő jut róla eszembe, sujtásos mentében, fövegben, lovon :) Nekem nagyon tetszik egyébként, méltóságteljes név, nem túl gyakori de érthető, és kedves a becézése.


Dávid: kis pufi arcú fiúcskát képzelek el hozzá, szőke haj, nem tudom, picit jellegtelennek találom


Kristóf: anyuci kedvence kifiút képzelek ehhez a névhez, tetőtől talpig márkás cuccokban, hetvenféle különórára jár, de anyukája sose beszélget vagy játszik vele


Vince: Szabolcshoz hasonlóan nem túl gyakori de értelmezhető név, van benne fantázia, becézni nem kell, hisz eleve mintha becenév lenne, mégis illik egy felnőtthöz is


Balázs: melegség jut eszembe erről a névről, egy barna szemű, meleg szívű gyerek vagy felnőtt, aki később a család pillérévé válik, egy megfontolt, higgadt, okos ember, akinek van értékrendje


Nem akartam senkit semmivel megbántani, ezek csak az én teljesen szubjektív képzeteim.

2015. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szabolcs..nem igazán tetszik,valahogy olyan elcsépelt,és a becézése is halovány,elnézést minden Szabolcsos anyukától. :) A Kristóf tényleg olyan ,,anyuci kedvence,, név,és akiket ismerek,mind ilyenek,kis tudorkák,osztályelsők,fiú léttükre lányosak,és kényesek,megint elnézést kérek!!A Balázs olyan semleges...semmilyen. A becézése szintén nagyon gázos.Bazsi... brrr... de,megint bocsi,mert elég sok csemetét hívnak így mostanában. Dávid és Vince. Nekem ők a favoritok. ;) vajon miért?? :D
2015. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mind jó, a Kristófot, és a Dávidot adnám, mert nálunk az is szempont, hogy külföldön is tudja használni, emiatt ne legyen benne duplabetű. A Vince egyedül, ami nem tetszik, de az is egy viselhető név. A favoritom a Kristóf ezek közül, és az én első 3-as listámban is benne van.
2015. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A fiam Szabolcs. Vagány, önálló, kedves gyerek, aki mindenkit levesz a lábáról (3 éves). Nekünk fontos volt, hogy ne jöjjön szembe az utcán ugyanolyan néven lépten nyomon egy gyerek. Szeretjük a becézését is, Szabinak hívjuk, máshogy nem. Azt is szeretem ebben a névben, hogy Szabiként kicsinek is aranyos, felnőttként pedig egy komoly, férfias név a Szabolcs.

Dávid. A fiam legjobb barátja. Ő is vagány kisfiú, kicsit nyughatatlanabb, mint a fiam, de jól kezelhető. Maga a név egyébként nekem nem tetszik.

Kristóf. Tetszik, szerintem ez is egy férfias név, de más nagyon nem jut róla eszembe.

Vince. Személy szerint nekem nem tetszik, de ez is a vállalható, normális nevek közé tartozik.

Balázs. Az egyik volt barátomat hívták így. nyughatatlan, férfias, de megbízhatatlan ember jut róla eszembe, amellett, hogy szeretem ezt a nevet.

Összességében mind szép, felnőttként is viselhető, férfias név szerintem.

2015. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kristóf, Dávid és Balázs nagyon tetszik, a Szabolcs csak Szabiként tetszik, a Vince pedig nem az én stílusom.
2015. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szabolcs: szellemes, gyors észjárású, szerény és megfontolt, mégis férfias.

Dávid: kissé felszínes, számomra borzasztóan tucatnév.

Kristóf: vagány, odaszólogató egyéniséget képzelek hozzá, de mellé lágy szívet és éles eszet - valamint stílust.

Vince: egy különc, kritikus jellemet társítok hozzá.

Balázs: társasági lény, aki a simulékony természete miatt népszerű, de igényli az egyedüllétet is. Felelősségteljes, megbízható és nyugodt.


A Szabolcsot választanám.

2015. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szabolcs: A volt barátom akit ugyan imádtam és egy vagány srác volt mikor megismertem, de sajnos annyira meg akart felelni nekem, hogy mellettem "papuccsá" vált. Már ég nem vagyunk együtt, de ettől még nagyon kedvelem őt is és a nevét is. Biztos az ő személyisége is benne van ebben a névben. Számomra a Szabolcs név egy nagyon jó szívű, szerethető, valakit juttat az eszembe.


Dávid vagány, de kicsit magának való ember.


Kristóf nekem egy pufi kisfiút jutatt az eszembe, aki fiatal felnőttként vékony csinos szemüveges fiú lesz


Vince egy igazi lázadó, vagány


Balázs pedig egy sportoló, aki imád bulizni.

2015. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindegyik szép név, foleg a Balázs - igy hívják a kisfiamat, talán a Vince tetszik legkevésbé.
2015. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!