Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vesztek gyermeketeknek...

Hol vesztek gyermeketeknek ruhát, cipőt?

Figyelt kérdés

Ruhákat általában butikban vettem vagy kinaíban. De lehet máshol is vannak jó minőségű ruhák jó áron.

Cipő ügyben tanácstalan vagyok. Sokan mondták a Deichmann-t, de ott is magasak az árak, ritkán lehet kifogni az "olcsót" (hamar elkapkodják szerintem). Tavaly rábeszéltek hogy vegyek ott egy cipőt. Vettem 10.000 forintért, 2 hónap múlva tönkrement, ugyanannyit bírt mint a kínai csak drágább volt.

Szóval elég tanácstalan vagyok. Melyek azok a boltok ahol jó az ár/érték arány?


2015. máj. 26. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ruhát Hádában, Scamptól, H&M-ben.
2015. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Cipőt a Lupa cipőboltban Pomázon, ruhát sokat öröklünk, időnként turkálok vagy a Cosmosban vásárolok, Lidlben, Aldiban esetleg, vagy kapunk nagyiktől, keresztszülőktől ajándékba egy-egy darabot. De jófogáson is vettem már ünneplőt, jelmezt. Nekem már hatéves a lányom, nem növi ki a ruháit percek alatt, nem kell folyamatosan vásárolni, így is alig bírom betolni a fiókját a sok ruhától, pedig rendszeresen selejtezem. A nyári rövidgatyák, kis szoknyák például évekig jók rá, nem egy vaskos alkat, a hossza meg amúgy is mindegy.
2015. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Cipőt csak D.D. Stepet veszek, én is megszívtam már a Deichmannal, Elephaneten cipő volt.

Ruhát az utcában egy anyukától, akinek 1 mérettel nagyobb a fia, mint az enyém. Nagyon jó ruhákat veszek tőle.

Az újakat KIKben, Tescoban legtöbbször.

2015. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekem még 2 éves a fiam, szóval nem hord túl sokáig egy méretet.
2015. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"ugyanannyit bírt mint a kínai csak drágább volt" - nézd meg a Deichmann cipő dobozán, hogy hol készült... csak nekik van marketingesük, ennyi... kettes voltam...
2015. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem viszont sose volt bajom a deichmannos cipőkkel. Egy 7 és egy 3 évesem van, szinte csak ott veszünk nekik (és magunknak is) cipőt. Akkor eddig szerencsénk volt.

Ruha: Tesco, kínai, Takko, C&A. A turisat is ráadom.

2015. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi nagyon sok ruhát örököltünk.

Amiket vettem újakat, azokat a Tescoban szoktam. Szerintem jó minőségűek, és van, hogy 50-70%-os akciók vannak. Pár darab van a H&M-ből és a C&A-ból is.

Cipőt a CCC-ben vettem eddig.

2015. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek :)

Mindenhol szétnézek. Nekem a lányaim már nagyok (17 és 7 évesek) a fiam még kicsi (2 éves)

2015. máj. 26. 12:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Ruhát H&M-ben, Tescoban, Lidl-ben, C&A-ban (egyre ritkábban), turiban ha épp ráérek, vaterán. H&M a kedvencem ezek közül, amikor a nyári ruhákat 700 Ft-ért dobják utánad, meg vettem a kislányomnak már szép ünneplős kardigánt, kötött pulcsit szintén 700 Ft-ért...a turiban is drágább.

Cipő az már nehezebb kérdés, a kislányomnak én úgy érzem hogy elég gyorsan nő a lába, aztán lehet hogy mindenkinek, de szinte havonta venni kell egy cipőt, persze mindig az adott szezonnak megfelelőt...most pl. van egy műanyag szandálja amit leginkább a strandban vagy a kertben fog használni azt neten rendeltem. Van egy hétköznapi szandál pl oviba, azt a Lidl-ben vettem, most nagyon olcsón voltak szandik. Van egy sportcipője azt vaterán rendeltem - de nem használt. Van egy ballerina cipője - ha csinin kell felöltözni , ezt a Tescoban vettem kuponos napokon, így nagyon megérte.

Deichmann-ban is ki lehet fogni, tavaly pont szerencsénk volt télen mert még 1 pár Bobbi shoes csizma maradt a lányom méretében valami 3 ezer Ft-ért...Korábban a CCC-ben is vásároltam neki, teljesen rendben volt a minősége de valahogy újabban nem tetszik. Volt már DD step cipőnk is, csak az a bolt ahol jó áron árulják, kicsit messzebb van tőlünk és ritkán jutunk el.

2015. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ruha:csak Next,Angliából rendelem(évente többször van 50%-os akció).

Cipő:D.D.Step,Elephanten a kicsinek,Salus,Supi+ a középsőnek(befelé dől a bokája,muszáj ezeket hordania),a nagynak Converse,vagy amit szeretne.

2015. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!