Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tavaszi cipőt a gyermeketeknek...

Tavaszi cipőt a gyermeketeknek pont akkorát vesztek amekkora kell vagy esetleg eggyel nagyobbat?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg, hogy ne kelljen kb. 2 hónap múlva ujjat venni? Vagy ez természetes, hogy kisgyereknél 2 havonta új cipő?
2015. márc. 12. 07:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Ujjat?Nem inkább újat?

Ha nagyon nagy,akkor nem tud benne járni.Fiamnak nincs nagy lába,28-29-est hord,öt és fél éves.Neki lassan nő,egy szezont ki szokott bírni egy cipő.Én úgy veszem,hogy fél centivel nagyobb legyen a cipő,mint a lába.

2015. márc. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Én akkorát veszek, hogy egy jó vastag zoknival is beleférjen a lába, akkor talán kibír egy szezont! :)
2015. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azta! Mekkora lába van a fiamnak, három éves, és 29-es cipőt hord. Nagyon durva...

Nézd kérdező. Most vettem a kislányomnak egy tavaszi cipőt és két hónap múlva mindenképp újat kell venni, mert szandál kell, szóval ez van. Ahány szezon annyi cipő. Legalábbis a fiamnak minden szezonban kellett, úgy nőtt a lába, de lányom is télen 20-as cipőt hordott, most 22-es kellett neki, de ezt fél évig hordta...

2015. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én 2-t veszek mindenképpen, egy zártabbat és egy szandált. De ha akciósat látok, akkor akár hármat is, egy számmal nagyobbat.
2015. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én is zártat,szandált. pedipedet,az fél évig jó. de ha már nagyobb,akkor azok kicsik neki
2015. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindig egy ujjnyival nagyobbat veszek minden lábbeliből. Legtöbbször jó még őszre a tavaszi cipő, vagy tavaszra az őszi. Habár nekem lányom van és elég kicsi a lába. Ami pont jó, azt az eladó se fogja tanácsolni, hogy vedd meg. Kéthavonta egész biztos, hogy nem kell új cipő, gondold el, ha kéthavonta egy centit nőne a lába, felnőtt korára mekkora lába lenne már.
2015. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Olyat veszek ami jó, tehát fél cm hely van még. Lehet, hogy kinövi, de olyanban ami nagy nem tud rendesen járni. 3,5 éves 30as lába van.
2015. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, az aztán nem gyenge, nekem a hatévesemnek nincsen 30-as lába!
2015. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
És is olyat veszek, ami kb fél centivel nagyobb, mint a lába, így legalább egy szezont kibír. És tök jó, megnyugodtam, hogy nincs is nagy lába a fiamnak (4 évesen 29-es) :))
2015. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát nem pici gyerek 116 cm így 3.5 évesen.
2015. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!