Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 vagy annál több gyerekesek...

3 vagy annál több gyerekesek tudtok nyaralni menni pl. Balatonra megfizethető áron? Erzsébet program nélkül? Ha igen hova? 3 kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Mi az az erzsébet program?

3 gyerekünk van, nyaranta 2-szer megyünk a Balatonra. És egyszer wellnesselünk 2-3 napot még "szezon előtt"

Nincs fix helyünk, voltunk már Füreden, Keszthelyen, Lellén, Almádiban...

2015. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
www.erzsebetprogram.hu nagycsaládosok pályázhatnak ált.januarbsn írjak ki. Kb.15 ezer Ft-ból 160 ezer értékben nyaralhatsz. Tavaly igenyeltük először, Siófokon nyaraltunk. Idén nem nyertünk és max.60- 70 ezer futná nyaralásra. Megígértük a gyerekeknek a Balatont mert tavaly nem tudtunk fürdeni, rossz idő volt. Ennyi pénzből nem találtam eddig megfelelőt. Esetleg ajánlatok? Megköszönném. Gyerekek 5, 5, 2 évesek.
2015. máj. 30. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Konkrét helyet nem tudok ajánlani, csak tippet mondani, vagyis a Balaton parttól kissé távolabb eső településeken, falvakban olcsóbb szállást találtok, 10 perc autózással viszont bármikor el tudtok menni a tóhoz. Esetleg még táborokat is nézhettek, csak itt számolni kell a gyerekek zajongásával: itt családi apartman is van: [link]

Illetve a szallasinfo.hu oldalon is talalhatsz kertes vendégházakat. Szerintem kisgyerekekkel inkább ez a jobb, mert zavartalanabb a pihenésetek.

2015. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aHermann ***** válasza:
60%

Szia!

Esetleg keresgélj itt:


[link]


[link]


[link]


Mi idén Gyenesdiásra megyünk vissza.

2015. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

én tavaly felmentem olx-re és ott néztem a kiadó apartmanokat. tök olcsón találtam bogláron egy kis lakást, 2 szoba (egyik francia ágyas másik emeletes ágyas) és nappali, konyha. nem volt nagy, de négyünknek pont elég volt, a nappali kihúzható kanapét nem is használtuk ;) házat fizettük, azt hiszem 3.000.- volt egy éjszakára...

összesen 50E-t költöttünk 1 hét alatt kajával, mindennel együtt :)

2015. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatokat!
2015. máj. 30. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!