Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik ritka, különleges...

Melyik ritka, különleges lány, fiú nevek tetszenek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 23:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
56%

Nem szeretem a különleges ritka neveket.

Nagyanyám a szomszéd Zétényt Zetornak hívja, egyszerűen nem bírja megjegyezni... :D :D

2015. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
lehet nem adnám, de különlegesekből a Rómeó és Nefeli tetszik, amiért mindig lepontoznak :(
2015. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%

Különleges nevek nekem személy szerint nem tetszenek.

Viszont valamelyik nap nézegettem a statisztikákat, pl a Krisztina ritka névnek számít a babáknál. Szerintem teljesen szép név, volt mikor gyakoribb volt, engem ez meglepett.

2015. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyunk kifejezetten különleges név párti, legalábbis fiú nevekben ritka, ami különleges és bejön. Lányok inkább. Viszont, ha fiunk lesz, Balassa lesz az egyik keresztneve. :) Férjemnek is megtetszett első hallásra.
2015. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az Ulrik, Rómeó, Ábrahám, Ravel.

Lányok közül a Brenda, Loretta, Leontina, Felícia

2015. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
65%
Nem különlegesek, de manapság szerintem nem a leggyakoribbak. Viszont nagyon szépek :) Janka, Era, Emma, Alana
2015. jún. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
72%
A gyerekemnek nem adnék túl ismeretlen vagy "feltünő" nevet, mert szerintem kiszúrás is lehet (meg fontos számomra az eredete és a jelentése), de szimplán csak hangzásra tetszenek: Ada, Alma, Enet, Fáta, Fióna, Filippa, Gemma, Genovéva, Leona, Ludovika, Poppea, Ráchel, Zelda, Zenge, Zulejka, Alarik, Anatol, Cirill, Dés, Döme, Eliot, Gál, Ipoly, Ixion, Jácint, Joel, Magor, Merse, Medárd, Nemere, Tádé, Titusz, Tóbiás, Vid
2015. jún. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
86%

Szeréna tetszik nagyon, de mindig lepontoznak érte, hogy nem tudom milyen mesében így hívtak egy macskát... Nem értem ez miért baj :(

Fiú nevek közül meg tetszik a Ruben, erre meg azt mondják, hogy cigányos, pedig egy szép bibliai név...

2015. jún. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó, a Szeréna nekem is nagyon tetszik, szerintem nincs vele semmi baj:-)


Fiúból:Armand

Egyébként én is hagyományosabb név párti vagyok, ennél extrémebbet nem adnék a gyerekemnek.

2015. jún. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos eddig nem jött össze kislány, de az abszolút favorit lánynevünk a Hargita
2015. jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!