Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretni fogja a második babát?

Szeretni fogja a második babát?

Figyelt kérdés

Van egy tervezett két éves fiúcskánk,akit szeret és imád!

Gumival védekeztünk,és most jön a második babó is.Tervbe volt hogy majd lesz kis tesó,de nem most.Nem mondta hogy vetessük el,de azt igen hogy soha többet nem szexelünk,meg nem mondhatnám hogy majd kiugrott a bőréből!

Aggódom hogy esetleg nem fog annyira kötődni hozzá!

Mit gondoltok,van mitől tartanom?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 6. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

"Nem mondta hogy vetessük el,de azt igen hogy soha többet nem szexelünk"


Ez komoly?


Talán tanult volna meg óvszert használni a kedves férjed...

2015. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Hirtelen felindulásból mondhatta,hiszen nem most volt tervezve.Nyugi,fogja szeretni,csak ez most egy kellemetlen meglepetés.Majd lenyugszik.De a védekezés mindkét fél dolga.Kiszakadhat a gumi,bár normális használat mellett nulla az esélye.Ebben egyetértek az elsővel.Nem kellene ilyen hülyeségekkel fenyegetőzni,ha ő volt a béna.Ja,és ő hamarabb fogja feladni a szexmentes napokat,hiszen pasi.:)
2015. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Első, nem tűnt fel, hogy azzal védekeztek?

Nem lehet előre tudni, lehet hogy imádni fogja, lehet hogy nem fog vele törődni

2015. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3.

Dehogynem tűnt fel, azért írtam. Óvszer mellett esik itt teherbe boldog-boldogtalan. Ebben a 7 évben, mióta ide feljárok, hetente elszakadnak az óvszerek...


De ugye tudni kell használni.


1. voltam.

2015. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Kb egy 20 evestol varnek ilyen reakciot, nem pedig egy olyan felnott ferfitol, egy apukatol, akinek egyebkent mar van egy gyermeke es szeretett volna meg, csak nem most, hanem majd teszem azt 1 ev mulva.

'Nem mondta, hogy vetessuk el' Hm, kossz, remek kezdet

2015. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, vagy igen, vagy nem, vagy az elsőhöz is negatívan változik a viszonya... nem megjósolható előre. Abban meg végképp nem bíznék, hogy ".Ja,és ő hamarabb fogja feladni a szexmentes napokat,hiszen pasi.:)" - legalább ugyanannyi nő panaszkodik a szex hiányáról a gyerekvállalás után, mint férfi... ha nem több. Egy férfi is dönthet úgy - simán - hogy innentől inkább a "marok marcsa", mint még egy ilyen "meglepetés"...
2015. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is mindig gyanakvással kezelem az első gyermek 2-2,5 éves korában - véletlenül(?) - teherbe eső anyukákat... nekem ez nagy eséllyel arról szól, hogy az illető még véletlenül se akar visszamenni dolgozni...

Bizony, egyértelműen van miért aggódnod...

2015. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kedves utolsó,ehhez is két ember kell.Az hogy nem akarok vissza menni dolgozni és azért estem teherbe?Először olvasd végig és értelmezd amit írtam.Terveztük,de előbb jött de még se veszi túl jól hogy most!!!

2015. jún. 8. 19:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező (#8), természetesen olvastam, és én őszintén szólva azt csodálnám, ha ilyen helyzetben mégis "túl jól venné most" - ahogy írtad, szerintem teljesen természetes, hogy úgy reagál ahogy...
2015. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van 9 hónap hozzászokni.
2015. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!