Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a második gyermeket is...

Lehet a második gyermeket is ugyanannyira rajongásig szeretni?

Figyelt kérdés
Most várom a második babámat 28.hétben vagyok és félek hogy Őt már nem tudom szeretni annyira mint az első szülöttem?
2015. ápr. 24. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is ettől féltem.

De amikor a kezembe adták, megváltozott a dolog :D

IMÁDOM őt is, ugyanúgy mint a bátyját. :))))

Szóval: igen, lehet! :)

2015. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sokaknak eszükbe jut. Nekem is.

Most született a második babánk, és tudom nyálas szöveg, de a szeretet valóban nem osztódik, hanem megduplázódik. Ahogy megláttam tudtam, hogy őt is imádni fogom, mint a tesóját.

Nem lehet nem szeretni a gyerekedet, akárhányadik is!

2015. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy lehet. A szeretet nem osztódik, hanem HATVÁNYOZÓDIK ! ;)

Boldog babavárást! :)

2015. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
IGEN!!! :) Ugyanettol féltem en is, de mar 10 napja tapasztalatbol mondhatom, hogy ugyanugy lehet szeretni mindkét gyereket ! :) Amint meglattam a kicsit, szerelem volt első látásra es onnantol egy csepp kétely sem volt bennem...
2015. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ettől féltem, és igen, nagyon is!!!! :))))))
2015. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek...32 hetes vagyok, nemsokára megtudom :-)
2015. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sőt:) Én még a harmadikat is imádom:)))
2015. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is sokat agyatlam ezen, de igen- majd megtapasztalod, hogy lehet, sőt, ahogy előttem is írták, a harmadikat is. :)
2015. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válaszom igen. DE...! Nekem nem jött azonnal a mindent elsöprő szeretet, sőt, az első hetekben azért őrlődtem magamban, mert féltettem az elsőszülöttem lelkivilágát, iszonyúan hiányoztak Vele a meghitt összebújások, az, hogy mi ketten legyünk egymásnak. Szégyen, nem szégyen, én egy picit úgy éltem meg a második gyermekem születését, mintha egy kis betolakodó jött volna és elvitt volna magával valamit, ami már sosem tér vissza.

Azóta eltelt 3 hónap, a pici lányom kacagó, boldog kisbaba lett, egy csoda, akinek a puha ujjacskáit nem győzöm puszilgatni, magamba szívni a babaillatot. És ami a legszebb...a nagyfiam /két éves/ rajongásig szereti a húgát. A szeretet valóban megsokszorozódik. Csak adj magadnak időt! Hatalmas változást hoz egy újabb kisbaba érkezése. Ne vádold magad, ha az elejém nem is megy minden zökkenőmentesen! De lehet, hogy amint a kezedbe foghatod a babád, szerelem lesz első látásra. Sok boldogságot!

2015. ápr. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet azért jöttek elő ilyen érzéseim mivel csak 2 év lesz köztük és sokan megszólnak h jajj olyan pici még .... jó döntés volt ilyen hamar a második. Tudom nem kellene felvennem ezeket a beszólásokat de hát csak érzékenyebb is vagyok most. Néha várom nagyon a picit máskor meg elbizonytanodom ... köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 25. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!