Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A hasam jobb oldalán magzatmoz...

A hasam jobb oldalán magzatmozgás-szerűséget érzek, mi lehet ez? Mindig védekezünk és napra pontos ciklusom van, nem maradt ki egy alkalom sem, mégis félek. Már van egy lányom, vele éreztem ilyet.

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre mit lehet mondani? Nagyon sokat nem... Ha mozgást érzel, akkor akárhogy is számolom félidő körül lehetsz, és gömbölyödnöd is kellett volna. Elég hihetetlen, hogy nem tűnt volna fel. Vegyél egy tesztet és megtudod mi a helyzet.
2015. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elsőre megrémülni. Vegyél tesztet, ha pozitív, irány a doki. De! Én is szültem már és sokszor érzek hasonlókat. Valóban olyan, mintha magzatmozgás lenne, közben csak a szülés után már a belek kicsit átrendeződtek, az izmok megnyúltak és egy sima bélmozgás is keltheti ezt az érzést.
2015. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kloetta ***** válasza:
Én is éreztem többször mikor kb 7-8 hónapos lehetett a fiam, persze nem voltam terhes. Bélmozgás, ha hosszabb ideig vagy erősebben érzed mond majd a házidokinak.
2015. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne rémülj meg, mert én miután szültem nagyon sokáig éreztem ilyent(Istenem, hány tesztet el lőttem, pedig védekeztünk). Mikor mentem orvoshoz rákszűrésre, akkor említettem neki, és mondta, hogy ez normális, és fantom mozgásnak hívják.
2015. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy írtatok! Az én fejemben is megfordult a gondolat, hogy csak a bélmozgásaimat érzem, de ezek sosem voltak ilyen intenzívek... szülés után pár héttel éreztem hasonlót, akkor azt mondták, hogy még nincs minden a helyén, azért van ez.

Mindenesetre holnap reggel tesztelek egyet. Ha várandós vagyok, David Copperfield lesz a gyerek neve, az tuti.:) (csak, hogy egy régi, szakállas viccből idézzek)

2015. jún. 9. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapja szültem,és épp tegnap csináltam egy tesztet, mert szintén ezeket éreztem. Bár gyanítottam, hogy fantommozgás. (negatív a teszt)

Írd meg,hogy mi lett! :)

2015. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Teszteltem, negatív lett. Még mindig érzem ezt az intenzív mozgást, így ha pár napon belül nem enyhül, akkor ellátogatok a belgyógyászatra, biztos ami biztos.
2015. jún. 10. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!