Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok olyan könyvet, ami...

Tudtok olyan könyvet, ami beteg/fogyatékos gyerekről szól?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan érdekel egy adott fogyatékosság vagy betegség, vagy általánosságban bármi ilyen téma?
2015. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Általánosságban érdekel. Voltam önkéntes munkán rövid időre segíteni egy otthonban, ahol különböző fogyatékos gyerekek voltak. Gondoltam olvasnék is róla, mert én heti egyszer mentem csak, érdekelne milyen velük az élet. Gondoltam biztos van könyv, esetleg regény, ami róluk szól. Tudom, hogy sokféle betegség van, minden érdekelne a témában.
2015. jún. 9. 12:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Kálmán ZSfia: Bánatkő
2015. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem jó könyvek:


[link]


[link]


[link]


Ha konkrétan maguk a betegségek érdekelnek, akkor orvosi szakkönyveket, esetleg gyógypedagógiai tankönyveket érdemes keresned.

2015. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Illyés: Gyógypedagógiai alapismeretek. Ebben minden fogyatékosságtípusról le vannak írva az alapok.
2015. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ennek a könyvnek semmi köze a fogyatékkal élőkhöz, ez egy epeút fejlődési rendellenességgel született kislány anyukájának a naplója...
2015. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress rá Zemlényi Zoltán Hoppárézimi című könyvére. Vannak folytatásai is.
2015. jún. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdésben beteg/fogyatékos gyerek szerepel. Szerintem abba bőven belefér a Kicsi Anette. Ha nem,akkor bocs.
2015. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!