Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 vagy több gyerekes,30-35 év...

2 vagy több gyerekes,30-35 év körüli anyukák, ti hogyan öltöztök ebben a nagy melegben és szoliztok-e? Egy anyuka is nézhet ki hasonlóan, mint a lenti link?

Figyelt kérdés

Most hirtelen a Barátok köztös Kinga jutott az eszembe, ő szokott olyan mindenhol feszülős holmikat hordani. Ne magát a holmikat nézzétek, hanem a stílust. Több fajta képet kerestem, de nem tudom, hol keressem.


[link]

[link]


szerintetek hasonlóképpen már nem illik ennyi, így öltözködni?



2015. jún. 11. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem semmi bajom a csajszi stílusával, szerintem semmi rossz nincs az öltözködésében, még gyerek után sem.

Tegnap pl. én is farmer rövidnaciban voltam és egy csinos felsőben, bár nem volt ennyire "tapadós".

30-35 évesen pedig nem öreg az ember, úgyhogy nem gáz, ha nyáron így öltözik valaki. Két lányom van amúgy, de próbálok csinosan kilépni az utcára, és a farmer rövidnadrág nekem nyáron csini. :)

Én nem járok szoliba (nagyon érzékeny a bőröm, nem tesz jót neki a szoli).

2015. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
40 éves korig simán felvehetsz ilyen cuccot, utána már max. otthonra. Utána már nem illik..
2015. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
néha nem tudom, mert olyan holmikat árulnak a különböző boltokban, hogy mindig az az érzésem, én ehhez már "öreg" vagyok, pedig hasonló a stílusom is.
2015. jún. 11. 12:34
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Sosem öltöztem így, szingliként sem. Nekem ez túlságosan "kipakolós". A szoláriumot sem bírom, egyszer voltam szoliban, amikor ajándékkártyát vettem az egyik barátnőmnek. Nem tetszik a mesterséges szín, de ő szerette, hát megleptem egy kuponnal. Ha neked tetszik, a gyerekek ne tartsanak vissza. Akit ez zavar, majd nem néz rád.
2015. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, rám is rám jött ilyen érzés és a hasonló cuccaimat ki akartam dobnoi, szerencsére a párom eltette. Úgy öltözz, ahogy jól érzed magad. Engem nem is néznek emiatt 2 gyerekes anyának és mindig dícsérnek, hogy jól nézek ki.
2015. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
24%

Az miért jó, ha valakit nem néznem 2 gyerekes anyának?

Mi elől menekül az, aki úgy csinál, mint ha mi sem történt volna?

Ennyire félünk az öregedéstől, a változástól, az "elanyásodástól"?

Mert akkor már nem lehet valaki ízléses és csinos 2 gyerekes harmincas anyuka, ha nem jár szolizni és nem hord forrógatyát?

Nekem nem szimpatikus, aki úgy viselkedik, mint ha a két gyereke meg sem született volna, és úgy öltözik, mint egy akármire kapható szingli húszéves. Az érzéseidnek oka van, jelzik, hogy valami megváltozott és ezek a ruhák nem illenek ahhoz, aki benned van.

2015. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddig válaszokat

én attól félek, hogy emiatt lenéznek, mert hogy nem tudok alkalmazkodni a családhoz. De amíg van lehetőségem így jól érezni magam, addig miért ne öltözhetnék úgy, ahogy tetszem magamnak. (a férjem szereti ezt a stílust egyébként, pedig ő konzervatívabb)

2015. jún. 11. 12:45
 8/22 A kérdező kommentje:

ilyen forrónacit én sem veszek fel, nincs is, de rövid farmerom az van.

Ha úgy szeretnék öltözni, hogy jól érzem magam, akkor megtartanám ezt a "feszülős, tapadós" ruhastílust.

2015. jún. 11. 12:47
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Én inkább ezt a vonalat követem.


[link]

[link]

[link]

[link]


Csak kevesebb ékszerrel. :)


NEkem amit linkeltél az nagyon feszülős, villantós.


Szolizni nem szoktam, mert nem szeretem. Korábban sem csináltam.


Ettől függetlenül ha neked ez tetszik, akkor nyugodtan. Semmi problémám nincs azzal, aki így öltözködik, egyszerűen csak én másképp tenném, más a stílusom. :)

2015. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Sőt, még manikűröshöz is járok, géllakkot csináltatni. Örülök neki, hogy nem nekem kell foglalkozni a körmömmel. Szeretem ha festve van, hol színes, hold szolid, világos. Nem hosszú karmok, csak csinos, szépek.
2015. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!