Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor terhes vagyok, és...

Amikor terhes vagyok, és járnom kell a babával vérvételre, akkor azt a vért édesanyám is leveheti itthon, vagy munkahelyén?

Figyelt kérdés

Anyukám a vérelláóban dolgozik, és tűfóbiám van.. első babánkat szeretnénk lassan, és nem vagyok jártas ezekben, szóval az orvos engedi, hogy otthon, vagy munkahelyen steríl körülmények között levett vért vigyek neki, amikorra mennem kell hozzá? Ki mit tud erről?

köszönöm előre is a válaszokat?



2015. jún. 13. 05:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha anyukád abban a kórházban dolgozik a laborban, ahová az orvosod a beutalót adja, akkor mehetsz anyukád munkaidejében. De azért nem biztos, hogy az egész terhességet és szülést meg fogod tudni oldani úgy, hogy csak anyukád vesz tőled vért vagy ad szurit.
2015. jún. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.

Nálunk a háziorvos asszisztense is leveszi,így nem kell végigállni a sort (már ha nem vagyok terhes).

Én 23 hetes vagyok, eddig a kombinált tesztet is beleszámítva két vérvételem volt. Ha jól emlékszem még egy lesz. 3 vérvételt szerintem simán meg tudtok így oldani.

2015. jún. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy leveheti... én rendszeresen szúrom a többgyerekes (meg elsővel várandós) ismerősöket, aztán valaki csak bedobja a laborba.
2015. jún. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, szervezni kell, de szerintem is megoldható. Már, ha nincs semmi gond, ami miatt sokszor kell ismételni, pl. GDM, stb.


A szülésnél is bent lesz? Mert ott is van esély, hogy kötnek be branült, infúziót, stb.

2015. jún. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szülőszobán nem lesz ott anyuci, hogy fogja a kezed. Ez szerintem csak felesleges hiszti. Ennél többet is el kell viselned majd a gyerekedért. Ha nem, akkor nem kéne még a gyerekvállaláson gondolkodni.
2015. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jézus,ne hülyéskedj már!Bár megoldható,de mi a frászkarikát csinálsz majd szüléskor?Ott aztán előfordulhat,hogy itt-ott böködnek!A legkisebb gondod egy szuri lesz,hidd el.Nagycsaládos anyuka
2015. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De addig, miért ne oldhatná meg,ha meg tudja?
2015. jún. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert van 9 hónapja hozzászokni, használja ki. Ne a szülőszobán kapjon sokkot. Volt, hogy három ember, három különböző helyen szurkált egyszerre: az egyik fraxiparint, a másik ocytocint adott, a harmadik meg vért vett. Ha 9 hónapig anyuci fogja a kezét, akkor ott ezt nem fogja jól viselni.
2015. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ott már fel sem fog neki tűnni. Én nem látom értelmét,hogy végig ájulgassa a terhességét.

Barátnőm is ilyen, ő mindig elájult. Kb. 4 vérvételből 2-őn lett rosszul a terhessége alatt. A szülésnél fel sem tűnt neki!

2015. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!