Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Konzervatív szülők, ti vennéte...

Konzervatív szülők, ti vennétek ilyen könyvet a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a névnapom és mama mondta hogy döntsem el mit szeretnék. Az első ami eszembe jutott az a trambulin de csak iskolai szünetekbe vagyok ott mert messze laknak és leginkább nyáron tudnám használni (mi panelba lakunk). A másik amire gondoltam könyv de leginkább a krimiket szeretem. Kathy Reichs könyveiből a Temperance Brennan sorozat tetszett meg a legjobban mert a Dr. Csontot imádom és végig néztem mind a 10 évadot (valamelyiket még nem vetítették Magyarországon tehát csak angolul láttam). Mama konzervatív, mikor náluk vagyuk alig engedi meg hogy nézzem emellett a Gyilkos Elmék a nagy kedvenc (Dr. Spencer Reid). Hasonló pályára készülök ami ezekben a sorozatokban van ezért szerintem jól jön.

Ti megvennétek 14 éves lányotoknak? Ha nem engedi akkor nem tudom mit kérjek.


2015. jún. 17. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeirntem nem fogja különösebben érdekelni, hogy milyen könyv, örülni fog, hogy könyvet kérsz, nem tabletet... Mondd meg a címét meg az írót és kész. Én megvenném :)
2015. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, kérj akkor könyvutalvanyt
2015. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne könyvet kérjél hanem könyvutalványt.
2015. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 12 éves voltam mikor anyukám odaadta Rejtő Jenő: Előretolt helyőrség c. könyvét. Le nem tudtam tenni, pedig abban is van gyilkosság. Nagyon megszerettette velem a krimiket, így az olvasást is. Poirot, Margret, stb nagyon szerettem őket, rengeteget olvastam. Én örülnék neki, ha az én lányom ennyi idősen könyvet szeretne olvasni. A legjobb ötlet valóban az ha könyv vásárlási utalványt kérsz tőle, így nem tudja meg milyen könyvre költötted :) Annak is biztos örülni fog hogy művelődni vágysz, mert könyvet veszel, nem pedig valami butaságot szeretnél venni belőle.
2015. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!