Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 36. hetes kismama vagyok. Azt...

36. hetes kismama vagyok. Azt mondták nekem, hogy csak a háziorvos írhat ki táppénzre nőgyógyász szakvéleményével, de a nőgyógyász nekem ki adta a táppénzes papír csak nem írta alá, meg nem pecsételte le. Ezek szerint nem kell menjek a háziorvoshoz?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Aláírás és pecsét nélkül nem érvényes.

Hívd fel a háziorvosodat, és kérdezd meg, hogy mi a teendő, de szerintem úgyis el kell majd menned hozzá a táppénz miatt.

2015. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Azt mondta a nőgyógyász,hogy ezzel a papírral menjek vissza hozzá a vizsgálatra(jövőhéten)és szóljak mindig,hogy táppénzre vagyok felvéve,és hogy ezt a papírt nem adhatom le a munkahelyen. A háziorvos sem értette ezt a helyzetet.
2015. jún. 19. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt én se értem. Ír egy táppénzes papírt, amit nem ír alá, nem pecsétel le, és nem adhatod le a munkahelyeden. De akkor mégis hogyan legyél táppénzen? Szerintem ha mész legközelebb, mindenképpen kérdezd meg az orvostól, hogy ezt hogy értette, mert a munkahely meg kéri majd a papírt.
2015. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez érthetetlen,nekem a nőgyógyász adott papírt,azzal mentem a háziorvoshoz,és így kerültem táppénzre....lassan már TGYÁS-ra(vagyis CSEd-re)is mehetsz,hiszen azt a szülés kiírt időpontja előtt 28 nappal igénybe veheted...
2015. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott a dolog,a nőgyógyász írt ki táppénzre. Már le is adtam a munkáltatónak a papírt. Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 25. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!