Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » DM-ben kapható sajátmárkás...

DM-ben kapható sajátmárkás termékekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

29. hétben vagyok az első kisbabámmal. Szeretném elkezdeni a babakelengyét és a kórházi dolgok vásárlását. Érdemes ott megvennem?

Pelenka, törlőkendő,cumisüveg (szoptatni szeretném, de úgy nyugodtabb vagyok ha lesz 1db otthon), babahajkefe, körömolló, melltartóbetét, intim betétek stb.

Jók a DM sajátmárkásai?


2015. jún. 20. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem de cumisüvegből nem azt használjuk.Többit amit felsoroltál igen.

Javaslat:Cumisüveg helyett vegyél inkább etetőpoharat(kicsi 30-50 ml) ne legyen cumizavara ha pótolni kell.

2015. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már a második gyermekünknek vásárolunk kizárólag DM saját márkás termékeket. Nagyon elégedettek vagyunk. A pelusok, nedves törlőkendők nagyon jók, a Neogranormon popsikenőcsöt is ott vesszük, valamint a babafürdetők is jók. Sőt, a két éves kisfiam saját márkás fogkefét és fogkrémet használ, a férjem borotvazselét, én pedig dm-es hónaljdezodort. Ja, vécépapírt és papírzsepit is saját márkásat veszünk.
2015. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A popsitörlőjüket nem szeretem, de most pont van egy akció, hogy ilyen hordozható kartondobozban van jópár csomag. Nézd meg, de nem tudom hány darab van benne, és úgy tippetem hogy 8 körül és 2500 ft.

A pelusát szeretem nagyon, meg a cumisüveget is, popsikrémet sosem vettem ott.

2015. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pelenka, cumisüveg , törlőkendő, betét, és cicibetétet használtam már tőlük. Pelenka és popsitörlő nagyon jó, cicibetét szintén nagyon jó, viszont a betétjük elcsuszkált nekem (ha olcsót szeretnél, próbáld ki a cooposat, nekem az nagyon bejött). Cumisüvegje is jó a DM-nek.
2015. jún. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálsz a bababónusz programra, akkor még olcsóbban tudsz majd ott vásárolni!
2015. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!