Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valami lényeges különbség...

Van valami lényeges különbség a márkás és az egyes drogériák sajátmárkás tejpépjei között?

Figyelt kérdés
Eddig Nestlét, Milupát evett a fiam, de valahogy nagyon hó vége van már, nem akarok egy-egy ezrest otthagyni ezekért a boltban, de megint elfogyott egy dobozzal. A rossmannos pl. csak 650 Ft, ugyanolyan jó minőségű, mint a "márkás" tejpépek?

2014. márc. 26. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sok különbség nincs, bár az íze biztos másabb, de nem feltétlenül rosszabb, de lehet mivel tök más ízű, így nem fog izleni a gyereknek. Lehet a vitamin felszívódása gyenégbb, valamitől csak olcsóbb. És nem biztos, hogy csak a márkanév miatt. Én is inkább nestlét vettem, de volt, hogy müllerest és azt is megette, így inkább arra tértem át, ha akció volt akkor vettem a nestlét.

Egy próbát megér, hátha izlik neki.

2014. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a vitamin és nyomelem mennyiségében van csak minimális eltérés, de az a "márkás" tejpépek közt is így van.

szerintem nyugodtan próbáld ki.

a müllerben amúgy olcsóbb a milupa is, de a rossmannossal sincs semmi baj. az én fiam mindegyiket ugyanúgy ette! :)

2014. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom jobban szereti a rossmanos tejpépet mint a milupat! Egyszer vettem olyat mert nem találtam azt amit addig evett, azóta nem is váltottunk :) Próbáld ki nyugodtan! Ja viszont a rossmanos tápszert egyáltalán nem eszi meg.
2014. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mivel a rossmanós babakártyával csak ~450 Ft volt a tejpép vettem rögtön 4 dobozzal, lesz ami lesz alapon. Egyelőre -szerencsére- ízlik a fiamnak, bár mindig keverek hozzá gyümölcsöt is. :) (Neki amúgy a Hipp-es tejpép nem ízlett.) Szerintem át fogunk térni erre, én sem látok nagy különbséget a Nestlé és e között. :)
2014. ápr. 16. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!