Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nemsokára leteszem a babysitte...

Nemsokára leteszem a babysitter tanfolyamot. Mennyi órabérrel kezdjek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,imádom a gyerekeket,májusban lesz a vizsgám babysitterkedésből. Szerintetek mennyi órabérrel kezdjem? A másik,hogy a szülők nehezebben fognak viszonyulni hozzám a fiatal korom miatt?
2010. márc. 1. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz körül, hogy azon a környéken, ahol laksz, illetve ahol dolgozni akarsz, milyen óradíjért dolgoznak a bébiszitterek. Annyit kérj te is!
2010. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez lakóhely függő. Budapesten 800-1000 Ft/ óránál kezdődnek a díjak. Alapvetően nem az életkor határozza meg a hozzád való viszonyulást, hanem az, hogy összességében milyen benyomást gyakorolsz rájuk. Valamint, hogyan jössz ki a gyerekkel, a gyerek mennyire tud elfogadni téged. Ez pedig nem életkortól függ.
2010. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 1000 Forintot fizetek a bébiszitternek. Ebben egyeztünk meg, de ő bölcsődében gondozónő, kiválóan bánik a gyermekeimmel, olyan nálunk, mit egy családtag.

Szerintem kérj egy kicsit kevesebbet, s ha a család meg van veled elégedve, akkor biztosan fel fogja ajánlani az emelést. Tőlünk a bébiszitter sosem fogad el többet, így általában olyan dolgokkal lepem meg, amelyeknek örül (kreatív dolgok, könyv).

2010. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahol dolgozni szeretnél, biztos van annak a városnak valami netes hirdető lapja, ott nézd meg, hogy mennyiért hirdetik magukat a bébiszitterek.

Amúgy engem nem zavarna a fiatal kor, pláne, hogy te képesített vagy/leszel. A fiam keresztanyja is csak 19 volt, amikor először vigyázott a pöttömre :)

2010. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 700 ft-ot, majd 800 ft-ot kaptam óránként Budapesten. Nekem nincs vizsgám, de hozzáértésem igen. :)
2010. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amúgy Dunaharasztin és környékén,akár Pesten is vállalok majd munkát.
2010. márc. 2. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pedig óvónői végzettséggel , hivatástudattal , gyerekszeretettel , 28 év gyakorlattal Érdparkvárosban. Keressetek bátran !!
2010. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!