Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes babysitter tanfolyamot...

Érdemes babysitter tanfolyamot elvégezni? (konkrétan ezt-> link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 31. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én külföldön bébiszitteltem minden tanfolyam vagy egyéb végzettség nélkül, kutya se kérte..szerintem pénzkidobás.
2010. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adrienn9989 válasza:
Lehet kicsit megkésve,de hátha más is rákeres erre azért írom ide,illetve már kikívánkozott belőlem.Én itt tettem le a "bébiszitteri"vizsgám azóta egyszer sem sikerül vele állást szereznem..illetve egyszer volt egy kérdésem a babaklubhoz amikor tanultam ott és rám nyomták a telefont akkor volt hajlandó beszélni velem maga a cég vezetője aki rám nyomta a telefont amikor azt mondtam hogy a szerződésben benn van hogy kötelessége válaszolni a felmerülő kérdéseimre,miután letettem a vizsgát nekem kellett e-maileznem hogy kitegyék a képem az oldalukra,ugyanis úgy reklámozzák hogy egy-két hétig hirdetnek az oldalukon mint bébiszittert..akkor tették ki a képet amikor felhívtam a figyelmüket arra hogy ez is benne áll a szerződésben..Ezután négyesre minősítették az eredményeimet..ami nonszensz..:)Ez abból áll hogy megtanulsz egy pár dolgot a gyerekekről neten írsz egy vizsgát..és két hétig dolgozol egy óvódában és akkor oda adnak egy papírt hogy te bébiszitter vagy.Velem nagyon bunkón és közönségesen viselkedtek..ha mindenáron akarsz ilyen papírt menj máshova,vagy ha idemész ne várd hogy kedvesek legyenek ha kérdéssel fordulsz hozzájuk,egyébként mással is beszéltem már akinek ugyanez volt a tapasztalata..szia sok sikert
2013. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!