Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák/Anyukák! Mi volt a...

Kismamák/Anyukák! Mi volt a hobbitok a baba előtt? Megmaradt vagy változott?

Figyelt kérdés

Ha esetleg változott, akkor most mi az? :)


A nincs időm semmire, nem hogy hobbira című válaszok most nem érdekelnének, köszi :)


2015. jún. 23. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Alvás- de most komolyan :) Valahogy kevesebb idõ jut rá.

Amúgy olvasni imádok. Még pici, így tudok mellette, de ha nagyobb lesz...

2015. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
kert es horgaszat..a horgaszat most szunetel 2-3 evig mig o is meg nem tanul, a kert megmaradt, ha van 10 percem mar rohanok ki a vetemenyesbe :)
2015. jún. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Fotózás a nagy hobbim. 2 gyerekem van, leginkább most őket fotózom. Előtte sokat fotóztam a természetet, de erre kevesebb az időm. Plusz festek is, de gyerekek mellett már nem olyan gyakran...
2015. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Olvasás, shoppingolás (nem vagyok plázacica, de imádtam fèl napokat butikròl butikra járni). Miòta megszületett a fiam, nem olvastam semmit a magazinokon kìvül. Egy könyvet elkeztem de nem fejeztembe. Vásárolni már ritkán járok, ès nem a csini rucikat nèzem meg először a boltban, hanem a gyerekosztály felè veszem az irányt.

Szülès után lett egy ùj hobbym, elkezdtem fitnessezni. Nincs rajtam egy deka felesleg sem, szòval nem a fogyás miatt, hanem az erőnlèt, ès a jobb közèrzet miatt. Jobban is èrzem magam miòta edzek.

2015. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Olvasni mindig is imádtam, a többi hobbim elég gyorsan változik gyerektől függetlenül. De az olvasás az volt, van és lesz :) Amikor a fiam születése után hazajöttem a kórházból, hatalmas meglepetés volt számomra, hogy a kedvenc íróm frissen megjelent könyve ott várt az asztalon :) És fáradtság meg nem-alvás ide vagy oda, két nap alatt kiolvastam :D Na jó, akkor még tényleg csak evett-aludt a kisfiam, egy héttel később már kevesebb időm volt olvasgatni, mert hol a pocakja fájt, hol ez volt, hol az volt, de ha eltekintek attól, amikor az első három hónapban zombiüzemmódban léteztem, igazából mindig is ugyanannyit olvastam.

Az egyéb hobbijaim meg mindig ilyen fellángolásszerűek, pl. van, hogy egy hónapig folyamatosan kötök/horgolok, aztán megunom, máskor egy-két hónapig gyertyát öntök, aztán megunom, utána elkezdek tűnemezelni, három hét múlva megunom, és így tovább, aztán ha a kör végére értem, akkor kezdem az elejéről megint :D

2015. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kert a hobby .
2015. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most az én válaszom tényleg olyan rossz? Nulla százalék? Cs*zdmeg, a kérdésre válaszoltam, mi baj van vele? (nem feltétlenül a kérdezőnek szól, de egy piroskézből nem lesz 0%, szóval nyilván többek szerint is rossz a válasz) Akik szerint ez nem hasznos, azok egészen véletlenül esetleg meg is tudnák indokolni? Gondolom nem, de hátha.
2015. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Futás és fotózás. Megmaradt, sőt erősödött mindkettő:)
2015. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én buszt vezettem előtte,nekem ez volt a hobbim.Ez gyerkőc óta teljesen háttérbe szorult.Mivel egész napos elfoglaltságot jelent,ezért nem tudom csinálni.

Másik hobbim az úszás volt,azt meg még gyerek előtt hagytam abba,mert a buszozás mellett nem fért bele.

A biciklizés maradt meg a 3-ból,sőt,olyannyira,hogy most veszek egy országúti bicajt is!

2015. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!