Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valami segély, támogatás...

Van valami segély, támogatás ami rendszeres? Úgyértem amit minden hónapba kap a család?

Figyelt kérdés
Ismerősöm állítja,de Én még ilyent nem hallottam.
2010. márc. 2. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szociális alapon pl lakásfenntartási támogatás,ezt az önkormányzat adja.
2010. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Onkormanyzat, csaladsegito szolgalatnal erdeklodjel, ott lehet segelyeket igenyelni.

Vidd be a papirokat amivel igazolod a csalad bevetelet, es megallapitjak, hogy mire vagytok jogosultak.

Attol fugg, hogy mennyien eltek a bevetelbol. Lehet hogy jar nektek is valami, erdeklodd meg, de hivatalosan es ne az ismerostol! Van rendszeres gyerekvedelmi segely, atmeneti segely, futesi es lakasfenntartasi segely. Meg a csaladsegitonel mas is, de a nevet nem tudom.

2010. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendszeres gyermekvédelmi segélyt már nem állapítanak meg, csak rendszeres gyermekvédelmi támogatást, ami gyakorlatilag ingyenes bölcsit, ovit jelent, meg tankönyvet, hasonlók.

Én is leginkább a lakásfenntartási támogatásról tudok, azt én is kapom. Nem sok, 4000 forint havonta.

2010. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a GYVT 2 részre van osztva:szeptemberben és decemberben adnak 5E ft-ot.
2010. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!