Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! A homoszexuálisok...

Anyukák! A homoszexuálisok védelmében már nem játszhatnak a gyerekeink papás-mamást az óvodában?

Figyelt kérdés
Ez lett a legújabb törvény. Nem játszhatnak a gyerekeink férfi-nő-gyerekek felállásban, mert így sértik a homoszexuálisokat! Az új törvény alapján papás-papást, ill. mamást-mamást lehet játszani. Punktum. Én majdnem eldobtam az agyam!
2010. márc. 2. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

ezzel meg a heterokat sértik. :))

akkor erre nincs is mo. :))) dehogy ezt törvény is szabályozza:))))

több mint vicc. nem baj, közel van már április!

2010. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

én is nagyon ledöbbentem, meg az óvónők is...megkérdeztem az óvodavezetőt, azt mondja, hogy a törvény betűje igazából egy maszlag, amit sem betartani, sem betarttatni, sem visszaellenőrízni igazából nem lehet, tehát nincs akkora dráma. ettől megnyugodtam :) bár a lányom egyházi oviba jár, de ugye a közoktatási tv. ott is érvényes, szóval először én is beparáztam, amíg az óvodavezető meg nem nyugtatott...


egyébként marha jó, hogy pártunknak és kormányunknak a mai válságos időkben nincs jobb dolga :S azt a hülyét is megnézném, aki kitalálta...tuti nem látott még élőben ovis gyereket a saját egykori csoporttársain kívül...

2010. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség, már megbocsáss :) Óvónő vagyok, eszembe se jut, hogy ne engedjem majd a gyerekeket ilyen és hasonló játékokat játszani, még ha azt törvénybe is foglalják. A gyerekek személyiségfejlődésében nagy szerepe van a különböző szerepjátékoknak, így a "papás-mamásnak" is. Nehogy már ezt valaki ellenőrizze, vagy ha meglátja, hogy a gyerek ilyet játszik, akkor eltiltsa tőle. Azért a másság védelme címén talán nem kellene túlzásokba esni. Az én meglátásom egyébként az, hogy lassan azoknak a védelmét kell törvénybe iktatni, akik nem "mások".
2010. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát most én is. Nem számít, erősítsük a gyerekekben hogy ez jó dolog /papás-papás/, a természet poénból találta ki az hogy nő és férfi. Hihetetlen. És akkor még csodálkozunk hogy hova jutnak a gyerekeink.
2010. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Hol az a törvény?

Állíttom, megint valaki valamit félreértelmez, vagy nem érti.


Melyik törvény tiltja a "papás-mamás " játékot?

KOnkrét paragrafust !!

2010. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

12:14-esnek igaza van!!

ILYEN NINCS!!!!

Ez akkora hülyeség...!

2010. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
utolsó, van jogtárad? ha nincs, akkor közlöny, én nem keresgetem neked...konkrétamn egyébként valahogy úgy fogalmaz, hogy nem lehet a nemi szerepeket tanítani, vagy ezzel kapcsolatos játékokat játszani...
2010. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Én liberális vagyok,szerintem aztán tényleg mindenki azt csinál amit akar,de ez most kiverte a biztosítékot.

Mi lehetett az ok,hmmm így akarják toleranciára tanítani a gyerekeket?Szép gondolat,de hogy törvényileg szabályozni az óvodákban?!Ez hülyeség a javából!

2010. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

A törvény szerint tudatosan kell kerülni a nemi sztereotípiák erősítését az ovodai nevelésben.


Aki ebből azt olvassa ki, hogy nem szabad papást -mamást játszani annak aki akar, az nemhogy ovóvőnek, de utcaseprőnek se való!!!


Az ominózus jogszabályt, ami egyébként sincs még érvényben, a fidesz kormányrakerüléskor azonnal eltörli.

2010. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Kérdem én, hogy tiltják? Feltételezzük, illetékes meglátja amint az ovisok, "papás-mamást" játszanak... mit tesz? Pénzbüntetés jár? Elfenekeli? Mit csinál...?
2010. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!