Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Puhatalpú cipőcskét nyáron...

Puhatalpú cipőcskét nyáron adhatok a babámra?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a Liliputi cipői,és láttam,hogy van szadál is belőle. De nyáron,babakocsiban felvéve nem lesz melege a kicsinek benne? A Liliputiin kívül tudtok ajánlani esetleg más márkát?
2015. jún. 26. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, adhatsz, nem lesz melege, nem jobban mint más szandiban.


Liliputi nagyon szuper, kicsit vékonyabb, de drágább a pediped. Nagyon jó minőség. A mi lányunk már 3 éves és csak liliuptit vagy pedipedet veszünk neki.

2015. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jók a puhatalpú cipők, nem tudom mennyi idős a babád, de ha még nem jár, akkor én nem vennék neki cipőt, csak azért, hogy a babakocsiban ráadjam. Persze ha már kapaszkodva áll és lépeget, az más. Liliputi is jó és a Pediped is.

A Cinege cipő weboldalon is nézegethetsz, azok is jók szerintem.

Linket sajnos nem tudok küldeni, mert a Cinege cipő egybeírva fennakadt a trágárságszűrőn. :-)

2015. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsó vagyok. Még annyit, hogy próbálni kell. Cinege nagyon jó, de sajnos nekünk azért nem jó, mert nagyon keskeny a lánykám lába, hülyén néz rajta, lötyög. Pedig volt egy cuki vakondosunk.
2015. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A pici már feláll,mászik,szerintem hamarosan elkezd lépegetni,ezért is gondoltam valami jobb cipőcskére. Viszont most mértem le a lábiját,és nagyon pici ezekhez a cipőkhöz. 10cm,a cipők pediglegalább 11cm bth-val vannak. Így ez ugrott sajnos 😞
2015. jún. 29. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!