Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Liliputi puhatalpú cipőt...

Liliputi puhatalpú cipőt használjátok babátoknak utcára?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, de a fórumokon mindig olvasok egykét fura véleményt, pl. kilyukad az orra, betonon ne használjuk, stb. pedig a puhatalpút nagyon javasolják a szakvélemények szerint., van tapasztalata vkinek?
2014. febr. 25. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi csak bentre használjuk, bár az oldalon azt írják, száraz időben kint is lehet. Azért nem terepre találták ki, egy nagyobb kavics szerintem simán fájdalmat okozhat a kis talpának. Én kintre D.D. Step cipőt vettem neki télire, most tavaszra pedig a Brendonban valamit, nagyon fontosnak tartom, hogy a kinti cipő rendesen tartsa a bokáját, még így is gyakran megbotlik (14 hónapos). Remélem, segítettem. :)
2014. febr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ősszel még csak mászott és álldogált a lányom, akkor használtuk a kertbe. Én aszfaltra nem adnám rá, puha bőr talpa van, nem tudom, mennyit bírna. Ha már puhatalpú, akkor ugyanonnan: [link] Vastagabb, más kialakítású a talpa, kertben, játszótéren használtuk sokat a fiammal.
2014. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi sem használjuk a liliputinkat kintre, pedipedet vettem az udvarra/utcára. Olyat mint amilyet a második válaszoló linkelt. Más a talpa, strapabíróbb. A nem zavarna, hogy rálép egy kőre vagy ilyenek, de hamarabb kopik mint a pedi.
2014. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!