Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondanátok szép fiúneveket?...

Mondanátok szép fiúneveket? Mi csak lánynevekben gondolkodtunk eddig, mert végig azt hittük, kislány lesz. Kiderült, hogy kisfiú.

Figyelt kérdés

Semmi ötletünk! :D Mindvégig csak lányneveket listáztunk, fiú neveket abszolút nem is válogattunk, mert úgy volt, hogy kislány lesz, de kiderült, hogy kukacos. :)

Szóval ezért vagyunk most ilyen tanácstalanok! :D


Emiatt is kérnék egy kis segítséget, hátha tudtok nekünk adni pár tippet fiúnevekhez. :)


A vezetéknév Fekete lesz. :)



2015. jún. 27. 18:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Csongor.
2015. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Dávid
2015. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Péter :D

Amúgy szerintem a Norman, Áron, Attila és Bendegúz a legszebb fiúnevek.

2015. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A Csongort a párom leszavazta, a Dávid nem rossz. :) Jöhetnek még. ;)


Egyébként azt hiszem, nekem tetszene a Bálint név is, a mi vezetéknevünkkel ehhez például mit szóltok? :)

2015. jún. 27. 18:37
 5/20 A kérdező kommentje:

A Péterrel mi is viccelődtünk egyből, amikor kiderült, hogy mégis fiú! :D De nem akarunk kiszúrni szegénnyel. :)


Az Áron és az Attila tetszik, a Bendegúz is szép, de azt a párom megvétózta. A Norman se rossz, bár annak a mi ízlésünkhöz kicsit idegen a hangzása. :)

2015. jún. 27. 18:40
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Adrián Bálint Levente Marcell
2015. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Zsombor, Levente, Barnabás, Márton, András, Ábel
2015. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A Levente nagyon tetszik! :) De szerintetek az jó lenne a mi vezetéknevünkhöz? Nem lenne úgy túl eszperente...?
2015. jún. 27. 19:36
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Levente nekem is tetszik, de a Fekete vezetéknévhez nem adnám.

Marcell, Áron, Ábel, Csanád, Tamás, Ákos, Márton esetleg?

2015. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az egyik kedvencem a Levi, de az egyáltalán nem illik a Fekete keresztnévhez. Kecskemekegéshez hasonlítana együtt kimondva. Csak kinevetnék.


Ábel, Adrián, Alex, András, Ármon, Arnold, Áron, Attila, Balázs, Bálint, Boldizsár, Dániel, Dénes, Flórián, Gergő, Imre, Kristóf, Kornél, László, Marcell, Máté, Nándor, Szabolcs,

2015. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!