Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondanátok szép fiúneveket?...

Mondanátok szép fiúneveket? Mi csak lánynevekben gondolkodtunk eddig, mert végig azt hittük, kislány lesz. Kiderült, hogy kisfiú.

Figyelt kérdés

Semmi ötletünk! :D Mindvégig csak lányneveket listáztunk, fiú neveket abszolút nem is válogattunk, mert úgy volt, hogy kislány lesz, de kiderült, hogy kukacos. :)

Szóval ezért vagyunk most ilyen tanácstalanok! :D


Emiatt is kérnék egy kis segítséget, hátha tudtok nekünk adni pár tippet fiúnevekhez. :)


A vezetéknév Fekete lesz. :)



2015. jún. 27. 18:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
* Ármin, Zoltán
2015. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A Kristóf, a Kornél, a Marcell és a Dániel máris felkerült a listánkra. :) A Bálintot is felírtam, mert az eddig is nagyon tetszett.
2015. jún. 27. 21:02
 13/20 anonim válasza:
100%
Nem tudom, lehet volt már, nem olvastam végig a kommenteket, de esetleg Zsolt?:)
2015. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Gergő, Hunor , Alex , Áron, Koppány , Robin, Roland ,Deniel, Mátyás, Viktor, Damián.

Nálam ezek a befutók, szerintem nektek vezeték névhez is illenek. :)

2015. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Milán, Előd, Vencel, Ádám, Kornél, Máté, Ábel :)
2015. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Iván, Viktor, Máté, Péter, Róbert, Miklós, Bálint, László, Zsombor, András, Levente, Gábor, Vince. ennyi jutott eszembe hirtelen... :)
2015. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Dávid, András, Kristóf, Krisztián - ezek mind mennek a vezetéknévhez
2015. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Fekete Ábel, Ajtony, Albert, Benedek, Bence, Ciprián, Dániel, Dénes, Farkas, Felicián, Ferenc, Flórián, Gábriel, Gerjén, Henrik, István, Iván, Jácint, József, Kende, Koppány, Kristóf, Lehel, Marcell, Noel, Olivér, Patrik, Róbert, Sándor, Szabolcs, Tamás, Titusz, Trisztán, Ulrik, Valter, Vendel, Zente, Zétény, Zoel, Zoltán, Zsigmond...
2015. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki Fekete Levente. A testvére meg Fekete Ármin
2015. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Henrik, Aurél. :)
2015. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!